Вхід | Реєстрація

В Опішнянському ліцеї оновлюють спортивний зал у межах проєкту «Рух без бар’єрів»

В Опішнянському ліцеї оновлюють спортивний зал у межах проєкту «Рух без бар’єрів»

В Опішнянському ліцеї триває капітальний ремонт спортивного залу, який після реконструкції стане доступним для всіх категорій мешканців громади. Об’єкт входить до першої черги безбар’єрного маршруту, що реалізується у межах флагманського проєкту Міністерства розвитку громад та територій «Рух без бар’єрів».

Як повідомили у пресслужбі Полтавської ОВА, наразі вже проведено демонтажні роботи: знято старе покриття, підготовлено стіни, демонтовано перегородки та розпочато зведення нових. Виконано електромонтажні роботи. У спортивному залі передбачено облаштування роздягалень, душових та вбиралень відповідно до сучасних норм доступності. Також планується встановлення зовнішнього ліфту.

Як зазначив директор Опішнянського ліцею Юрій Дахно, головна мета реконструкції – створити простір, де кожен охочий зможе займатися спортом і брати участь у змаганнях:

«Зараз монтуються душові. Ще будуть роздягальні, вбиральні. Оновимо і вхідну групу. Також плануємо встановлення зовнішнього ліфту. Усі роботи виконуємо відповідно до норм доступності. Після реконструкції зможемо проводити уроки фізкультури для всіх дітей, організовувати змагання, до яких може долучитися кожен. Дякуємо за можливість отримати сучасний і доступний простір».



Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
Додати коментар
Ваше ім'я Ваш e-mail (в коментарях не виводиться)
Текст   символів залишилося

Впишіть сюди щось, якщо ви робот:

Курс НБУ
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації