Вхід | Реєстрація

Прокуратура взялася за транспорт і дороги

26 травня 2010 року в обласній прокуратурі під головуванням прокурора області Віктора Войцишена відбулося розширене засідання колегії прокуратури, де обговорювали стан дотримання органами місцевого самоврядування та виконавчої влади законодавства про автомобільний транспорт та прокурорського нагляду із цих питань.
Наголошувалося, що працівники прокуратури перевірили додержання вимог законодавства про автомобільний транспорт органами місцевого самоврядування та виконавчої влади. І хоча перевіркою було охоплено лише 14 районів та міст області, вона висвітлила проблемні питання, характерні і для інших районів Полтавщини. 
Зокрема, перевіркою виявлені факти: неналежної організації утримання у відповідному стані проїзної частини доріг; порушень службовими особами органів місцевого самоврядування та виконавчої влади вимог законодавства при використанні коштів, виділених на ремонт та утримання автомобільних доріг; неналежної організації пасажирських перевезень, особливо у сільській місцевості. Встановлені випадки прийняття незаконних рішень та розпоряджень при проведенні конкурсів на пасажирські перевезення. Також органами виконавчої влади допускаються порушення вимог законодавства при укладенні договорів із перевізниками. Окрім цього, перевіркою встановлені факти завищення компенсацій перевізникам за надання послуг із перевезення пільгових категорій громадян через неналежний контроль службових осіб управлінь праці та соціального захисту населення за витрачанням державних коштів.
Тож за результатами перевірки було порушено 2 кримінальні справи, внесено 36 документів прокурорського реагування, за результатами розгляду яких до відповідальності притягнуто 13 осіб, до бюджету відшкодовано майже 40 тисяч гривень. 


Автор: Прес-служба прокуратури області

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
27 травня 2010, 14:11 | Полтавщина | Суспільство
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації