Вхід | Реєстрація

Право на повторне тестування

За статистикою тестувань, що вже минули (з української мови та літератури, іноземних мов та біології), щодня в Полтавській області не з'являлося на тестування близько 12% абітурієнтів. Офіційний представник Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти в Полтавській області Наталія Драч повідомила, що абітурієнти, які з об'єктивних причин не змогли взяти участь у ЗНО або щодо яких були порушені процедури проведення тестування за рішенням регламентної комісії, мають право взяти участь у спеціально організованому тестуванні. Воно проводиться лише з того предмета, з якого абітурієнт не пройшов тестування через поважну причину.
До таких причин належать: участь у міжнародних конкурсах, фестивалях та олімпіадах, які включені до офіційних заходів, що проводяться Міністерством освіти і науки України, Міністерством культури і туризму, Міністерством у справах сім'ї, молоді та спорту.
Причинами для перездачі можуть бути і порушення, здійснені працівниками ЗНО, які негативно вплинули на результат тестування і це підтверджено рішенням регламентної комісії; хвороба чи смерть когось із рідних; стихійні лиха. Щоб взяти участь у повторному тестуванні, треба подати письмову заяву до Дніпропетровського регіонального представництва або надіслати її електронною поштою на сайт.
У ній обов'язково мають бути вказані прізвище, ім'я, по батькові, причина неявки та зворотні контакти.
Додаткова сесія буде проведена із усіх предметів і пройде у період із 29 червня по 7 липня. 29 червня о 10.00 відбудеться тестування з української мови та літератури; 30 червня о 10.00 – з математики та о 14.00 – з біології. 1 липня о 10.00 проведуть тестування з іноземних мов, а о 14.00 – з хімії. 2 липня о 10.00 – з географії, а о 14.00 – з історії. 3 липня о 10.00 – з фізики. Детальніше про пункти проведення додаткового тестування можна дізнатися на офіційному сайті Українського центру оцінювання якості освіти http://testportal.gov.ua

Автор: Світлана СТЕШЕНКО, www.zorya.poltava.ua

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном



Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації