ВІДЕО - Діоксинова атака (відео)

ВІДЕО - Діоксинова атака
На місцеве звалище міста Кобеляки багато хто активно вивозе відходи і палить їх. Що не є корисним ні для людей ні для природи... На місце події прибули депутат облради Анатолій Шкарбан та заступник державного санітарного лікаря району Валентина Семиног. Якраз під час їх візиту на звалищі розвантажувався трактор «Міської сервісної служби». Депутат і санітарний лікар зажадали негайно припинити це неподобство. А потім довго, емоційно і безрезультатно сперечались із директором комунального підприємства Володимиром Слісаренком. «Еменесники», яких викликали, щоб погасити пожежу, не приїхали. Вони пояснили, що й так мають достатньо клопотів – ліси горять.

24 квітня 2009, 15:49 | Кобеляки | Відео-новини
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації