
15‑го вересня на черговій сесії Новосанжарської селищної ради депутати визнали банкрутство одного комунального підприємства і натомість створили нове. Замість комунгоспу буде «Джерело» Починають сесію із розгляду резонансного питання. Селищний голова Інна...






















