
12 березня головою райдержадміністрації Дмитром Сироваткою проведено чергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якому розглянуто питання щодо недопущення (запобігання) випадків занесення та поширення захворювань,...






















