
Кім назвав окупантів "маленькими, розгубленими їжаками". Українські військові вдень 7 березня відбили в окупантів Миколаївський аеропорт. Про це повідомив голова Миколаївської ОДА Віталій Кім. "Аеропорт наш. Вибили. Влаштовуємося там зручніше. Літаки, правда, зараз...






















