- Dikaia
17 квітня, 17:00
На тему: Обеденный стол: классификация, советы по выбору - welam16
12 квітня, 15:12
На тему: Инновационные технологии системы HURMA вместо десятков работников - Чудо Юдо
25 березня, 06:21
На тему: Галушко поміняв Тойоту, в Андрієнка зменшилася зарплата - lianass
24 березня, 17:07
На тему: Військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») в дії - lianass
24 березня, 17:04
На тему: Чому хворим доводиться здавати аналізи за гроші?
Перехід на зимовий час: як адаптуватись до змін
У ніч на 28 жовтня Україна переводить годинники на зимовий час.
Традиційно в останню неділю жовтня відбудеться перехід на зимовий час. Тому необхідно в ніч з 27 на 28 жовтня, о 4:00, перевести стрілки годинників на годину назад (на 3:00). Цієї ночі українці спатимуть довше.
У 2011 році уряд планував скасувати переведення годинників, але ми продовжуємо переходити на зимовий час через короткочасність світлої пори доби.
У кінці жовтня зимовий час розпочнеться майже в 100 країнах світу. Зокрема, у Європі, США, Мексиці, південній Австралії, Новій Зеландії, Ірані та інших.
Чи вплине на організм переведення годинників
Зі слів науковців, людині набагато легше адаптуватися під час переходу на зимовий час, ніж на літній. Хоча з’явиться зайва година сну, до нового режиму буде складно звикнути. При переході на зимовий час у людини може погіршуватися самопочуття, знизитись імунітет, порушитися сон. Адаптація триватиме не менше тижня.
Як підготуватись до нового режиму
Часу для адаптації майже не залишилось. Рекомендуємо вже сьогодні знизити фізичні навантаження, аби уникнути перевтоми. Не затримуйтеся на роботі, тимчасово відставте важку роботу. Лягайте спати на 15 хвилин пізніше. Виключіть із раціону жирну їжу і алкоголь, пийте більше води і трав’яного чаю. Вживайте більше вітамінів. За годину до сну не рекомендується використовувати гаджети. Гуляйте на свіжому повітрі. Обов’язково — перед сном. Скористайтесь розслаблюючими процедурами: тепла ванна, масаж або медитація ввечері допоможуть зняти напругу і втому. Крім того, це допоможе швидше заснути і прокинутися із зарядом бадьорості на весь наступний день.