Вхід | Реєстрація

Скільки можна прожити без сексу?

Чоловікам значно важче дотримуватися сексуального посту, ніж жінкам. Якщо вже і є у людства найулюбленіше і найприємніше заняття, то це, безумовно, секс. Але цікаво, як довго людина може прожити без сексу? На думку вчених-сексологів, жінки значно довше можуть утримуватися від сексу без шкідливих наслідків, ніж чоловіки. Ліміт терпіння у представників сильної статі вичерпується приблизно на третьому тижні. Тобто, якщо впродовж цього часу у чоловіка не було сексу — це не страшно. Але якщо період утримання затягується — стає зовсім погано: з’являється дратівливість, озлобленість, відчуття незадоволеності, невиправдані спалахи гніву. Залежно від сексуальної активності людини проявляється її незадоволеність. Поведінка жінок, які довго живуть без сексу, — аналогічна, тільки дамська агресія проявляється удвічі сильніше, ніж чоловіча. Зате утримуватися від сексу без негативних наслідків жінки можуть у два рази довше, ніж чоловіки.
29 липня 2010 | Категорія: Суспільство

1. Андрій / 19 вересня 2011, 18:13
Добрий день, а скажіть якщо мені 18 років і я ще ніразу не займався сексом, чим мені це грозить?
2. Тарасарша / 16 лютого 2013, 11:03
Андрій. Втратеш своє покоління
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномКурс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації