Вхід | Реєстрація

Як він тебе називає?

Коханий майже ніколи не називає тебе на ім’я? Щоразу обирає якесь прізвисько та нарікає ним тебе? Можливо, у нього коротка пам’ять, чи саме так він висловлює свої почуття? Зайка (Мишка, Хом’ячок). Якщо чоловік тебе називає іменами дрібних гризунів, він любить домінувати у стосунках. До жінок ставиться виключно як до об’єкту полювання, і коли здобич потрапляє у клітку, інтерес до неї різко щезає. Тому з таким партнером будь дуже пильною. Не дозволяй йому керувати тобою та зазіхати на твою незалежність. Чітко покажи йому, де закінчується його територія дій і починається твоя. Киця. Такі чоловіки дуже ніжні та романтичні натури. Спочатку вони не надто себе розкривають, намагаються бути мужніми та вольовими. Та з часом ця маска спадає з обличчя і перед тобою постає безхарактерна особа. Якщо він тебе називає Кицею, йому бракує материнської любові — подаруй йому це почуття. Рибка. Вважається, якщо чоловік називає свою кохану Рибкою, він на підсвідомому рівні хоче, щоб вона була мовчазною, як рибка, особливо щодо його захоплення рибалкою. Золото. Як відомо, золото — кольоровий метал. Можливо, він цінує тебе за твій твердий характер, а можливо, навпаки, натякає на те, що тобі бракує постійності й терплячості. Сонце. При такому ніжному зверненні чоловік чекатиме від тебе тепла, турботи та любові. Також він вимагатиме, щоб ти весь час виглядала на всі 100 %, сяяла від щастя, була усміхнена й життєрадісна, адже ти — його Сонечко. Пончик. Можливо, ти погано годуєш свого коханого, і він увесь час хоче їсти? Не забувай, що шлях до серця чоловіка лежить через його шлунок.

Автор: Журнал «Пані»
29 липня 2010 | Категорія: Суспільство

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномКурс НБУ
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації