- Selena2017
12 грудня, 17:54
На тему: Волонтер Альона Шуліка стала першим у громаді «помічником ветерана» - welam16
6 грудня, 20:23
На тему: Бюро переводов: Профессиональные услуги перевода текстов - welam16
30 листопада, 17:18
На тему: Тактическая одежда для военных — использование - romanova88
29 листопада, 13:33
На тему: Як прискорити ріст волосся - Чудо Юдо
15 листопада, 09:41
На тему: Чи сядуть чиновники міськради за кермо вантажівки зі сміттям?
Як відмити кухню від жиру
Кухня – місце, яке, при всіх стараннях господині, постійно залишатися чистим не може. Кожен раз, коли готується їжа, повітря піднімається пар і крихітні крапельки жиру, які осідають не тільки на решітці кухонної витяжки, але всім навколо: меблях, стінах, стелі та підлозі. Хтось із останніх сил намагається боротися з жирним нальотом, хтось мириться з ним, виправдовуючись хронічною нестачею часу і сил. Але хронічна бруд на кухні – це не тільки негарно і неприємно. У жирному нальоті формується прекрасне середовище для розмноження бактерій, а на кухні цього допустити ніяк не можна. Що ж робити? Невже доведеться присвятити прибирання на кухні дорогоцінні хвилини відпочинку, яких і так дуже мало?
Прості правила боротьби з кухонним жиром
Не накопичувати! Прописна істина, про яку забувають багато господинь – бруд набагато простіше видалити відразу, поки її зовсім трохи, ніж боротися з її відкладеннями, накопиченими за місяць. Значить, як мінімум ввечері, після того як з готуванням буде покінчено, а краще – після кожного приготування їжі, рекомендується протерти всі робочі поверхні на кухні, особливо - кухонну плиту, витяжку та кахельну фартух на стіні. Раз на тиждень варто пройтися ганчіркою по більш "віддаленим" місцях стін, підвіконня, фасадів кухонних меблів. Раз на місяць слід проводити генеральне прибирання: вимити всі кухонні шафки не тільки зовні, але і зсередини, холодильник, посудомийну машину, вікна, натерти до блиску крани і ручки.
Дотримуватися послідовності дій. Оптимальний порядок дій при збиранні на кухні простий: слід почати з самого брудного об'єкта: плити. На неї наноситься засіб-жироудалитель. Він же розпорошується на поверхню кахельного фартуха, ґрати витяжки та інші місця з явними слідами жирових забруднень. З деякими поверхнями слід бути обережними і спочатку перевірити, як діє засіб на непомітній ділянці. Поки жироудалитель працює, розщеплюючи бруд, слід вимити холодильник і протерти спочатку вологим, а потім сухими серветками всі столи та робочі поверхні. Якщо у кухонних шафках скупчився мотлох або крихти – їх також слід очистити.
Після цього можна повернутися до плити, кахлю за нею і витяжки жир на їх поверхні вже розчинений і його тепер можна легко видалити серветкою або ганчіркою. Тільки після того як найбрудніші місця будуть вимите до блиску, слід вимити раковину, адже саме в ній в процесі прибирання доводиться полоскати мильні і брудні серветки і мочалки. Очистивши раковину, потрібно протерти насухо і при необхідності відполірувати крани.
Останній акорд – миття підлоги засобом для кахлю, лінолеуму або ламінату – тим, яке оптимально підходить наявного покриттю.
Підготуватися до генприбирання заздалегідь! Мова не тільки про те, щоб виділити годину-дві на місяць на те, щоб провести глобальну прибирання на кухні, але і про засоби цієї прибирання. Для неї потрібні пара гумових рукавичок, серветки з мікрофібри, губки, мочалки і щітки, ганчір'я. Знадобляться засоби для чищення раковин, нікельованих поверхонь, миття вікон, підлоги, а також спеціальний антибактеріальний спрей для холодильника і порошок для чищення посудомийної машини. І, мабуть, основне – якісний і ефективний жироудалитель. Наприклад, справжня сенсація, жироудалитель Unicum Grizzly - він забезпечений пенообразующим тригером, який дуже зручний для нанесення засобу не тільки горизонтальні, але і вертикальні поверхні – стіни, дверці шаф і навіть на решітку витяжки. Засіб відрізняється якістю ізраїльської косметики, кошерно і приємно пахне м'ятою, а не хімією, як звичайні антижировые склади.