Вхід | Реєстрація

У чому секрет жінки?

Найблискучіші красуні можуть залишати чоловіків холодними, а нічим не примітні простушки — не знати відбою від шанувальників. Жіночий шарм — це секрет, якого сама жінка може не усвідомлювати, але яким, безумовно, користується. Є, звичайно, індивідуальність реакцій і вподобань. Марлон Брандо, наприклад, любив тільки й винятково жінок екзотичного типу, і навіть дуже гарні блондинки й білошкірі брюнетки, що зустрічалися йому в житті, його смаків змінити не змогли. Опитування сучасних чоловіків показують, що сьогодні найчастіше закохуються у веселих, розкутих і природних. Популярністю користуються спортивні, оптимістки, що міцно тримаються на ногах, здатні стати бойовою подругою й не вимагати від чоловіка великої опіки й турбот. Цікаво, що улюбленого кольору волосся чи типу фігури виявлено не було. Чоловікам не подобаються: штучність (особливій опалі піддалися лак для волосся й складне вбрання, яке увесь час потрібно обсмикувати й поправляти), користолюбство, сльозливість, інфантилізм і дріб’язковість. Якщо вам удасться зрозуміти або випитати, що саме у вас хвилює вашого обранця, постарайтеся зберегти це в собі. Природа жіночої привабливості дуже індивідуальна, і, можливо, саме тому так важко буває знайти свою «половинку» — людину, що захоплюватиметься твоїми маленькими дивацтвами і ніжно любитиме твої фізичні недоліки. Говорячи про природу чарівності, неможливо опиратися на жодні стандарти. Шарм складається з поглядів і жестів, невловимих посмішок одними очима й тембру голосу. Навряд чи деколи чоловік і жінка самі усвідомлюють, що змушує їх тягтися одне до одного. Є навіть така думка: кожен з нас шукає серед людей свій тип — образ людини, яку ми кохали в минулому житті. Тільки цим, мабуть, і можна пояснити чиюсь пристрасть до довгих носів чи відстовбурчених вух. Найсильніше тяжіння здатне викликати й справжня дурничка: якась родимка, манера тримати голову… Насправді, кохання не є прерогативою бездоганних красунь, і кожна жінка для когось стає найкращою. Так що, прагнучи до досконалості, не варто повністю переробляти свою натуру. Наслідування ніколи не буває по-справжньому успішним, а власна родзинка може бути втрачена назавжди. До того ж переважна більшість чоловіків ненавидять фальш. І чистота, і прихована пристрасність цікавлять чоловіків лише в тому випадку, коли вони справжні. Цікаво, що в уявленнях про жіночу привабливість часом полярно розходяться не лише окремі індивідууми чоловічої статі, але й епохи, й країни. Навіть поняття про красу можуть сильно змінюватися — щоб оцінити це, подивіться на портрети яких-небудь знаменитих у свій час красунь. З багатьох дам, що хвилювали колись сотні сердець, гарними сьогодні здадуться лише декотрі.
3 вересня 2010 | Категорія: Суспільство

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномКурс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації