Вхід | Реєстрація

Звернення до Уповноваженого Верховної ради України з прав людини

Лист до редакції Добрий день, шановні працівники «ЕХО». Я — жителька села Свердловське, мені 72 роки. Останнім часом стала погано бачити, онкохвора. Усе літо була в лікарні. 7 липня за мене, як дитину війни, подали позов до суду. Але до сьогодні я не отримала відповіді. Від нашого села до райцентру транспорт не ходить. Для мене доїхати до Кобеляк так далеко, як до Москви. Напишіть будь ласка адресу Ніни Карпачової, хочу написати їй листа у Київ. Катерина Шарпова, ветеран праці. Відповідь: Специфічною формою захисту прав людини виступає звернення до Уповно­важеного Верховної Ради України з прав людини. Він здійснює парламентський контроль за додержанням конституційних прав і свобод громадян України, а також прав інших осіб, які перебувають на території України або в межах її юрисдикції. Для того, щоб звернутися до Уповно­ва­женого необхідно подати звернення в письмовій формі протягом року після виявлення порушення прав і свобод людини і громадянина. За наявності виняткових обставин цей термін може бути подовжений Уповноваженим, але не більше, ніж до двох років. Адреса для звернення: 01008, м.Київ, вул.Інститутська, 21/8 Тел.: 044–253–2203, Гаряча лінія: 044–253–7589 Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Ніна Карпачова За результатами розгляду Вашого звернення Уповноважений приймає одне з таких рішень: 1) Відкриває провадження у справі про порушення прав і свобод людини і громадянина; 2) Роз’яснює заходи, які має вжити особа, яка подала звернення Уповноваженому; 3) Направляє звернення за належністю в орган, до компетенції якого належить розгляд справи, та контролює розгляд цього звернення; 4) Відмовляє у розгляді звернення. Уповноважений не розглядає звернень, що розглядаються судами, і зупиняє вже розпочатий розгляд, якщо зацікавлена особа подала позов, заяву або скаргу до суду. Повідомлення про прийняття звернення до розгляду або відмову у прийнятті звернення до розгляду надсилається в письмовій формі особі, яка його подала. Відмова у прийнятті звернення до розгляду повинна бути вмотивованою.

Автор: «ЕХО з регіону»
26 січня 2011 | Категорія: Юридична консультація1. Наталія / 3 лютого 2013, 12:15
Добрий день.Звертаюся з приводу хвороби моеї дочки,діагноз "бульозний епідермоліз" хвороба невивчена і нелікуеться державної підтримки неіснуе.Дочці 18 років дали 1 групу інвалідності догляд потрібен як за шкірою так для обслуговування дитини тому що внаслідок хвороби зрослися кисті рук і практично вдягтися,помитися,розчесатися неможливо їй самостійно.Питання в тому що по догляду за інвалідом з дитинства 1 групи мені назначили допому,чи то пенсію для вигляду 13,86 грн.Звідки така сума і поясніть як мені її використовувати:на харчування,комун.послуги ?
2. Олена / 28 січня 2016, 19:32
Добрый день.Моего мужа незаконно задержали и удерживают в заключении в СИЗО. Что мне делать, к каму обратится? В Львовской прокуратуре мне не помогли. Помогите пожалуйста.
3. Батя / 28 січня 2016, 20:05
Карпачова Ніна працювала раніше ,
а тепер на цій посаді
Лутковська Валерія Володимирівна — уповноважений Верховної Ради України з прав людини.
4. гостинець / 28 січня 2016, 20:16
3.Батя
«Карпачова Ніна працювала раніше ,
а тепер на цій посаді
Лутковська Валерія Володимирівна — уповноважений Верховної Ради України з прав людини.»

"Хрен редьки не слаще!"
5. Батя / 28 січня 2016, 20:21
2.Олена
«2. Олена / сьогодні, 19:32 Вставити цитату
Добрый день.Моего мужа незаконно задержали и удерживают в заключении в СИЗО. Что мне делать, к каму обратится? В Львовской прокуратуре мне не помогли. Помогите пожалуйста.»

Щоб допомогти порадою, конкретними діями треба знати про що йде мова конкретно, в чому звинувачують вашого чоловіка, за якою статтею. Одне точно не пускайте справу на самоплив. Добрих людей в судах, прокуратурах, міліціях НЕМАЄ. Звертайтесь до громадськості, до відомих журналістів.
НА адвокатів надії теж мало. Як правило це заробітчани, які заглядають на товщину вашого гаманця. Розраховуйте на рідних людей, це найнадійніші люди. Прислуховуйтесь до порад рідних людей.
Прокуратура, міліція точно Вам ніколи не допоможуть витягти з СИЗО людину, це не ті організації.
6. Батя / 28 січня 2016, 20:48
4.гостинець
«"Хрен редьки не слаще!"»

Карпачова - це повна бездіяльність,
Лутковська ділова людина.
Пошли маляву якщо маєш сумнів.
7. гостинець / 28 січня 2016, 21:17
6.Батя
«Лутковська ділова людина.
Пошли маляву якщо маєш сумнів.»

Господи,спаси і відверни!Пиши їй сам!
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномКурс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації