- Selena2017
12 грудня, 17:54
На тему: Волонтер Альона Шуліка стала першим у громаді «помічником ветерана» - welam16
6 грудня, 20:23
На тему: Бюро переводов: Профессиональные услуги перевода текстов - welam16
30 листопада, 17:18
На тему: Тактическая одежда для военных — использование - romanova88
29 листопада, 13:33
На тему: Як прискорити ріст волосся - Чудо Юдо
15 листопада, 09:41
На тему: Чи сядуть чиновники міськради за кермо вантажівки зі сміттям?
Баклажан — дарунок для довголіття
На Сході, звідки родом баклажан, його вважають овочем, що дарує довголіття.
І це не тільки тому, що він найдовше обдаровує нас своїми яскравими баклажанчиками, коли на городі вже все в’яне та відмирає. Він дійсно має властивості дарувати молодість шкірі (не дарма його використовують у косметології), допомагати жінкам при клімаксі та болісних місячних, а чоловікам зберігає в порядку судини.
У шкірці баклажанів міститься речовина, яку називають назунін. Цей елемент рослинного походження забезпечує захист нервових клітин і володіє сильними антиоксидантними властивостями.
Отже, їсти баклажани краще зі шкіркою. Захворювання, при яких баклажани будуть особливо корисними: анемія, атеросклероз, цукровий діабет, подагра, ішемічна хвороба серця, захворювання печінки і нирок, проблеми з судинами, захворювання шлунково?кишкового тракту, закрепи, порушення обміну речовин, безсоння.
Вибирати треба молоді плоди, що мають світлий відтінок шкірки. Перезрілі овочі містять надмірну кількість соланіну. У великих дозах цей токсин завдає серйозної шкоди організму. Дітям можна додавати баклажани в раціон після 3 років. Обережно вживати цей овоч треба тим, у кого є проблеми з шлунково?кишковим трактом на стадії загострення, а при діабеті він може спровокувати гіпоглікемію. Та все залежить від кількості з’їденого, бо переїсти баклажанів не важко, адже вони такі смачнючі!