Вхід | Реєстрація

Ватні палички можуть нашкодити

Лікарі пояснюють, що не треба намагатися витягувати вушну сірку таким чином.

Справа в тому, що її надлишок здатний виходити з вуха сам. А ось теліпання в слуховому проході твердим предметом, навіть якщо він на кінці має вату, може просунути сірку до барабанної перетинки. Це небезпечно тим, що скупчилася там сірка може спровокувати появу сірчаної пробки. Самостійно її витягти, на жаль, не вийде і доведеться йти до лікаря. Крім того, є ризик зробити в перетинці дірку.

Отоларингологи говорять, що сірка дуже важлива, так як вона заважає потрапляти пилу і бруду в слуховий прохід. Сірка має клейку структуру, тому легко захоплює чужорідні частинки. Вони прилипають до неї, немов волосся до жувальної гумки, а потім віддаляється природним шляхом.

Фахівці, однак, зазначають, що люди регулярно стикаються з вушними пробками, кожен двадцятий страждає від цього і навіть не знає, чому став гірше чути. Тому важливо не нехтувати медоглядами. Вас повинні стривожити дзвін або гул у вухах, болі, дискомфорт і зниження слуху.

17 жовтня 2019 | Категорія: Ваше здоров'я

1. romanova88 / 20 листопада 2022, 09:48
Коментар видалено за порушення пункту 2.3 Правил користування сайтом
2. karamelka / 4 серпня 2023, 18:20
Коментар видалено за порушення пункту 2.3 Правил користування сайтом
3. zaruba / 22 вересня 2023, 10:39
Коментар видалено за порушення пункту 2.3 Правил користування сайтом
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномКурс НБУ
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації