Що допоможе підготувати організм до вагітності та попередити ускладнення
Найбільшим щастям для двох закоханих людей є народження дитини. Адже малюк являється плодом їхнього кохання. Із появою дитини сім’я стає повноцінною.
Завдяки сучасній медицині подружжя може планувати вагітність і слідкувати за розвитком дитини в утробі матері.
На жаль, трапляються випадки, коли запліднена яйцеклітина прикріплюється поза порожниною матки. Подібна патологія викликає ускладнення, які можуть призвести до того, що жінка втратить здатність народжувати. Та діагноз, відомий як позаматкова вагітність, медики навчилися визначати досить оперативно і виліковувати практично без наслідків. У цій статті ми розповімо, як визначити і попередити позаматкову вагітність. Тому рекомендуємо майбутність матерям прочитати її, аби потім не витрачати час в пошукових системах на прочитання інформації «позаматкова вагітність, симптоми».
Чому виникає позаматкова вагітність
Жіночі статеві органи влаштовані таким чином, що місцем розвитку заплідненої яйцеклітини являються стінки матки. До місця свого дозрівання жіноча статева клітина рухається матковою трубкою. Та виникають випадки, коли яйцеклітина не доходить до місця призначення, а закріплюється на шийці, яєчниках чи навіть у черевній порожнині.
Що може вплинути на подібні «рішення» яйцеклітини:
- маткова трубка не в змозі просувати статеву клітину. Подібні випадки спричиняють раніше перенесені захворювання статевих органів;
- попередні хірургічні втручання, аборти;
- специфічна будова маткових труб;
- гормональні порушення.
Також важливу роль у процесі запліднення відіграють сперматозоїди. Коли вони занадто «повільні», яйцеклітина починає голодувати і прикріплюється до шийки матки.
Як виявити небезпеку
Справа в тому, що позаматкова вагітність дуже схожа на звичайну. Адже місячних немає, груди «наливаються», матку «тягне» і навіть з’являється токсикоз.
Перший симптом — регулярні кров’яні виділенні, що мають темне забарвлення. Другий — коли тягне внизу живота, то в задньому проході виникає різка біль, аж до втрати свідомості. Третій — знижується тиск і з’являється нудота, виникає внутрішня кровотеча.
Звичайно, що допоїти зможуть лише медики. Тому при перших симптомах вагітності, слід звернутись до гінекологи і обстежитись на апараті ультразвукового дослідження.
Крім того, лікарі рекомендують до вагітності, під час її протікання та після народження дитини вживати спеціальний комплекс «Елевіт Пронаталь».
Цей комплекс допоможе організму підготуватися до вагітності та позитивно впливатиме на розвиток плоду протягом його дозрівання.
Народжуйте дітей разом із «Елевіт Пронаталь»