- Selena2017
12 грудня, 17:54
На тему: Волонтер Альона Шуліка стала першим у громаді «помічником ветерана» - welam16
6 грудня, 20:23
На тему: Бюро переводов: Профессиональные услуги перевода текстов - welam16
30 листопада, 17:18
На тему: Тактическая одежда для военных — использование - romanova88
29 листопада, 13:33
На тему: Як прискорити ріст волосся - Чудо Юдо
15 листопада, 09:41
На тему: Чи сядуть чиновники міськради за кермо вантажівки зі сміттям?
Засоби для попередження застуди і грипу
Профілактика — це найкращий спосіб попередити хвороби, включаючи такі небезпечні, як грип. Додаткові заходи захисту від інфекцій у вигляді домашніх засобів можуть допомогти прожити осінь і зиму без простудних ускладнень.
Лікаріімунологи нагадують, що зараження ГРВІ та грипом може відбуватися повітрянокрапельним шляхом, при цьому носії хвороби осідають на слизовій оболонці в порожнині носа. Щоб мінімізувати ризик зараження, слизову слід забезпечити захистом, наприклад, можна змащувати носові ходи зсередини мазями на основі інтерферону. Обволікаючи слизову, ці засоби роблять її закритою для вірусів. Але також важливо використовувати мазі в суворій відповідності з інструкцією, їх потрібно періодично протягом дня оновлювати.
Віруси активно розмножуються в місцях скупчення людей. Якщо відвідування таких місць неминуче, ніс краще обробити, вважають експерти. Крім цього, захиститися від вірусів ефективно допомагають ефірні олії, що володіють бактерицидними властивостями, зокрема, олії лаванди, ялиці, полину. Ефірну олію можна нанести на носовичок і періодично підносити його до носа, або нанести трохи засобу на улоговинку під носом. У домашніх умовах корисно використовувати ароматерапію за допомогою спеціальної лампи: ефірні олії допоможуть знезаразити повітря.
Зверніть увагу на скоринки апельсина, лимона, а також на гвоздику. Ці доступні домашні засоби діють як натуральні протизапальні та сприяють знищенню частинок вірусів. Кірку цитрусових або гвоздику рекомендується час від часу тримати в роті, можна і розжовувати. Вміщені в них масла стимулюють імунітет.
Паралельно слід більше гуляти, періодично провітрювати кімнату і проводити в будинку вологе прибирання. Важливо отримувати достатньо поживних речовин — вітамінів і корисних жирів з їжі. Також слід уникати переохолодження і перегріву. Усі ці нехитрі заходи допомагають активізувати захисні сили організму.
Ще один обов’язковий для захисту від застуди та грипу нюанс — дотримання гігієни. Медики нагадують, що сучасні віруси дуже живучі. Тому руки протягом дня слід мити частіше і ні в якому разі не торкатися ними до обличчя, не чіпати очі, рот і ніс.
Як правильно лікувати кашель
Якщо ГРВІ проходить протягом п’ятисеми днів, то кашель може триматися ще дуже довго. Фахівці розповіли, які помилки в домашньому лікуванні можуть перешкодити усунути кашель і домогтися повного одужання.
Зокрема, експерти вважають помилкою не лікувати кашель зовсім. За їхніми словами, багато людей ставляться до кашлю, як до симптому, який супроводжує застуду, що проходить сам собою в міру подолання інфекції. Однак довгий кашель виснажує бронхи, робить їх більш чутливими до дії будьякого збуджуючого фактора. У такому випадку кашель може перейти в хронічну форму і тривати місяцями.
Ще одна помилка — використовувати антибіотики в разі застудних інфекцій. Фахівці відзначають, що при кашлі головним завданням є недопущення застою мокротиння в бронхах, оскільки це пов’язано з підвищеним ризиком виникнення бронхіту і пневмонії. Для вирішення цього завдання потрібно використовувати не антибіотики, а муколітичні засоби.
Також не варто постійно прагнути до того, щоб в квартирі було добре натоплено. Захистом від застуди і тим більше кашлю це точно не стане. Приміщення, у якому людина проводить кілька годин поспіль, має бути чистим і добре провітреним. Особливо, якщо людина застуджена. Сухе і задушливе повітря лише сприяє загущенню мокротиння, ускладнює його виведення. І замість позбавлення від кашлю хворий отримає хронічний процес.
Проти застуди помилково п’ють протикашлеві препарати. Кашель необхідний, щоб допомогти організму звільнити дихальні шляхи від мокротиння. Якщо купірувати кашель, може виникати застій інфікованого слизу, що спричинить бронхіт або навіть пневмонію. Від виснажливого кашлю ефективно допомагають позбавлятися муколітики, які сприяють зменшенню слизу.
Лікуватися гірчичниками в разі застуди та кашлю фахівці теж вважають неправильним. Наукових доказів того, що ці кошти допомагають швидше позбутися від застуди,?— немає. Медики, у свою чергу, зауважують, що при запальних процесах розігріваючі процедури заборонені, так як вони можуть стати спусковим механізмом для розвитку несприятливих наслідків.
Найкращий напій від застуди
Восени організм дитини стає схильним до хвороб. Однак, липовий чай з лимоном і медом допоможе дитині уникнути застуди.
Метод приготування такого напою простий. Варто заварити чай в спеціальному посуді. Бажано не купувати пакетний варіант, тому що дія такого напою марна. Заварювати чай треба не менше 20 хвилин. Після налити в кухоль і додати лимон. Однієї скибочки досить. При небажанні дитини їсти цей продукт варто витиснути сік з лимона.
Після приготування чаю треба дістати мед. Дитина самостійно визначить потрібну кількість ложок продукту.
Переваги такого чаю заключаються у підтримці води в організмі. Вчені довели, що гідратація допомагає організму боротися з хворобами. Відбувається це завдяки корисним речовинам, що постачаються в організм разом із водою.
Липовий чай допоможе полегшити мокроту і вивести з організму дитини слизові скупчення. При щоденному прийомі напій прочищає тіло і виводить токсини. Це позначається на роботі органів.
Мед має бактерицидну дію і підсилює метаболізм, допомагає активізувати імунну систему людини. Також продукт має в складі тонізуючі компоненти, які поряд із активною боротьбою з недугою підвищують загальний тонус організму. Але перед тим, як дати дитині такий напій, варто проконсультуватися з лікарем. Самолікуванням займатися не варто, тому що це приводить до сумних наслідків.