- Selena2017
12 грудня, 17:54
На тему: Волонтер Альона Шуліка стала першим у громаді «помічником ветерана» - welam16
6 грудня, 20:23
На тему: Бюро переводов: Профессиональные услуги перевода текстов - welam16
30 листопада, 17:18
На тему: Тактическая одежда для военных — использование - romanova88
29 листопада, 13:33
На тему: Як прискорити ріст волосся - Чудо Юдо
15 листопада, 09:41
На тему: Чи сядуть чиновники міськради за кермо вантажівки зі сміттям?
Ситуації, коли потрібно включати «аварійку»
Водії, як і раніше, не поступаються один одному на дорозі, не пропускають пішоходів, переходять дозволені межі швидкості, проте, коли треба «замолити» черговий грішок, то без тіні сумнівів вони скористаються «аварійкою».
При ДТП. Перше, що необхідно зробити при ДТП — натиснути кнопку аварійної сигналізації. І це навіть не вказівка з Правил, а міра безпеки, що допоможе зберегти автомобіль і життя водія.
Включена «аварійка» — знак небезпеки для інших водіїв. Побачивши його, їм необхідно, як мінімум, зменшити швидкість, що, у свою чергу, відведе від біди і їх, і тих, хто вже в ній опинився.
Вимушена зупинка. Вимушена зупинка в місцях, де це не дозволено, повинна обов’язково супроводжуватися включенням «аварійки». Вихід з ладу автомобіля, поява перешкоди, яку не можна об’їхати, — водій повинен відразу ж ткнути в червоний трикутник, щоб убезпечити і себе, і тих, хто не помітив зупинене авто.
Коли «осліп». Засліпити водія може дальнє світло як від машини, що рухається назустріч, так і від тих, що їдуть позаду. Так, піймавши «зайчика», автовласник повинен обов’язково включити «аварійку», а також відразу ж почати повільно знижувати швидкість, з’їжджаючи ближче до узбіччя чи краю проїжджої частини.
При посадці і висадці дітей. Під час посадки дітей у автомобіль, що має знак «Перевезення дітей», а також висадці з нього, теж важливо натиснути червоний трикутник. На жаль, не всі водії шкільних автобусів дотримуються цього правила.