- psevdonimb
17 січня, 20:39
На тему: Тепер вас дуритимуть не лише люди - karamelka
9 січня, 19:13
На тему: Як прискорити ріст волосся - anna000000
9 січня, 01:53
На тему: Дива з білбордами, або Тут мала б бути соціальна реклама - Чудо Юдо
8 січня, 09:50
На тему: Обережно! Села закриваються! - pis
6 січня, 17:38
На тему: Мачтовый подъемник: конструкция и преимущества при эксплуатации
Чому не можна купувати б/в гуму
Деякі українські автомобілісти заради економії та щоб спробувати продукцію преміум-класу купують уживані покришки. Дійсно, комплект б/в гуми обійдеться значно дешевше, ніж новий. Та в цьому випадку водій серйозно ризикує…
Зношений протектор. Мала глибина протектора шин знижує ефективність при русі в снігу або в грязі, що збільшує ризик ДТП. Часто старі шиповані шини втрачають частину шипів, а в решти зношується твердосплавний наконечник.
У старих шинах простежується нерівномірний знос. Це один із найбільш частих дефектів. Через це погіршується зчеплення, порушується балансування коліс, що негативно позначається на керованості. До того ж, швидше зношуються вузли і механізми ходової частини.
Оманлива зовнішність. Часто продавці старих шин маскують їх поганий стан спеціальними кондиціонерами. На поверхні колеса утворюється плівка, яка надає йому товарний вигляд, і покупець не бачить, що воно насправді сильно зношене.
Щоб не попастися на цю «вудку», перевірте, коли зробили покришки (дату ставлять на самій покришці). Пам’ятайте, що зазвичай автомобільну гуму рекомендують міняти кожні п’ять років.
Увага на каркас. Навіть фахівець при візуальному огляді може не виявити пошкодження каркасу в «свіжої», на перший погляд, гуми. При цьому пошкодження каркасу дуже небезпечні, адже шина може прийти в непридатність у самий невідповідний момент, наприклад, під час поїздки на високій швидкості.
Деформувати каркас можна різними способами. Наприклад, якщо вдариться об бордюр, і навіть при неправильному зберіганні шин.
Фахівці рекомендують особливо утриматися від покупки уживаних шин з технологією RunFlat. Ця технологія дозволяє проїхати кілька десятків кілометрів на повністю спущеному колесі. Але після цього такі шини втрачають гарантію і їх найчастіше змінюють.
Як бачите, існують багато причин, чому краще утриматися від покупки уживаних шин. На ділі ж багато українських автомобілістів байдуже ставляться до покришок. У гонитві за невеликою економією вони готові ризикувати не тільки своїм життям, а й життям близьких людей.
Вдалої поїздки на шинах з протектором належної глибини!