Вхід | Реєстрація

Дитячі крадіжки

У наш час доволі часто доводиться зіштовхуватися з такою проблемою, як дитячі крадіжки. При цьому вік дітей варіюється у дуже широкому діапазоні — від 4 до 18 років (оскільки дитиною вважається особа до 18 років). Ця проблема завжди сімейна, тому і вирішувати її потрібно сімейно! Перш за все, не потрібно кричати на дитину чи ще чого гірше — бити. Для початку треба відповісти на кілька основних питань: Чому дитина вкрала? Чого вона хотіла домогтися цим? Як вона використала вкрадені речі й гроші? Тобто, треба виділити основну причину. Найпоширенішими бажаннями, які можуть спонукати дитину до таких дій, є: домогтися авторитету в однолітків, спроба виразити приховану агресію щодо батьків; ревнощі щодо братів чи сестер; Для вирішення такої проблеми не обов’язково використовувати негуманні методи виховання, а потрібно встановити гармонійні, послідовні і передбачувані стосунки з дитиною, у яких основним стимулом виховання стануть емоції, а не матеріальні цінності. Тобто, батькам потрібно зробити так, щоб гроші якнайменше впливали на батьківсько-дитячу прихильність, повагу дітей до батьків. Поради батькам: Гроші повинні надходити передбачувано і послідовно. Батьки не повинні контролювати, як дитина витрачає гроші. Абсолютно. Суми кишенькових грошей не повинні бути великими. Ніколи не заохочуйте дитину грішми до праці. Покарання не можуть бути нескінченними, вони повинні мати чіткі емоційні й часові межі.

Автор: Юлія САВЕНКО, практичний психолог Бережнівської ЗОШ І-ІІ ст.
13 травня 2011 | Категорія: Суспільство

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномКурс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації