- микола козак
22 лютого, 09:24
На тему: Кобеляцька міськрада планує зайнятися собаками - samusrich
19 лютого, 18:18
На тему: Риба на зимівлі: де заборонено рибалити - samusrich
19 лютого, 18:17
На тему: Глобинський горе-рибалка «підзаробив» на кримінальну відповідальність - samusrich
19 лютого, 18:17
На тему: Біля села Світлогірське рибалка провалився під кригу - samusrich
19 лютого, 18:16
На тему: У Кобеляцькому районі рибалка блукав по Дніпродзержинському водосховищу цілу ніч
Не все борошно корисне для здоров’я
У науки немає підтверджень, що якась одна особлива дієта чи один особливий продукт зробить вас здоровішим та красивішим. Усе індивідуально та залежить від особливостей організму, головне — не перетворювати шкідливу їжу в щоденний ритуал.
Якщо їсти все, то в міру, говорить фахівець із правильного харчування Анастасія Каліга.
Вона зазначає, якщо ви не можете відмовитись від борошна, намагайтесь споживати цільнозернове і будь-яке інше: кукурудзяне, мигдалеве тощо.
Річ у тім, що борошно вищого сорту, яке так люблять господині, немає ніяких корисних речовин. Наприклад, у 100 грамах білого хліба є лише 0,15 грама клітковини, у той час, як у цільнозерновому — 8–10 грамів.
Клітковина дуже важлива для організму людини й повинна бути в раціоні кожного. Згідно з дослідженнями, щодня людині рекомендується споживати близько 25 грамів клітковини. У 2017 році було опубліковано дослідження, яке доводить, що вживання цільного зерна замість переробленого позитивно впливає на енергетичний баланс в організмі.
Якщо ж ви не хочете відмовлятись від випічки — це ваше право, але в такому випадку хоча б змішуйте два види борошна, і споживайте такі продукти не щодня. Краще пекти солодке самостійно, а не купувати, адже проблеми зі здоров’ям виникають не через борошно, а через велику кількість трансжирів. Не забувайте споживати більше фруктів, бобів та каш, аби отримувати всі необхідні речовини.