- Чудо Юдо
15 листопада, 09:41
На тему: Чи сядуть чиновники міськради за кермо вантажівки зі сміттям? - Selena2017
10 листопада, 18:20
На тему: Підприємця із Кобеляк засудили за незаконну вирубку дерев - Чудо Юдо
28 жовтня, 11:58
На тему: Міська рада поновила Дмитра Жугана на посаді - Чудо Юдо
28 жовтня, 11:57
На тему: У Кобеляках загорілася церква - Dikaia
28 жовтня, 11:48
На тему: Зимняя куртка – женственно и функционально
Будильник впливає на здоров’я організму
Постійний повтор будильника погано впливає на нервову систему і може провокувати почуття тривожності. Втім, як виявилося, окремі мелодії по-різному впливають на наше самопочуття після пробудження.
Учені з університету Мельбурну королівського технологічного університету довели, що різкі сигнали будильника можуть порушувати роботу мозку, зокрема — когнітивні функції і нервову систему. Неправильне пробудження може бути причиною низької працездатності протягом перших чотирьох годин.
Якщо замість сигналу будильника, поставити мелодійну композицію, то це навпаки допоможе поступово і ефективно перейти в працездатний стан і залишатися бадьорими довгий час.
Згідно з опитуваннями, люди відчували себе краще, якщо вранці під час пробудження чули не класичні різкі звуки будильника, а приємні мелодії, які налаштовували їх на хороший день і добре самопочуття.
А ось гучність сигналу або його тривалість не впливали на інерцію сну.
Резюмуючи, не намагайтеся підібрати найгірший звук, щоб точно прокинутися і щоб вимкнути його. Це погано для вашої нервової системи, мозку і працездатності.