Вхід | Реєстрація

Будильник впливає на здоров’я організму

Постійний повтор будильника погано впливає на нервову систему і може провокувати почуття тривожності. Втім, як виявилося, окремі мелодії по-різному впливають на наше самопочуття після пробудження.

Учені з університету Мельбурну королівського технологічного університету довели, що різкі сигнали будильника можуть порушувати роботу мозку, зокрема — когнітивні функції і нервову систему. Неправильне пробудження може бути причиною низької працездатності протягом перших чотирьох годин.

Якщо замість сигналу будильника, поставити мелодійну композицію, то це навпаки допоможе поступово і ефективно перейти в працездатний стан і залишатися бадьорими довгий час.

Згідно з опитуваннями, люди відчували себе краще, якщо вранці під час пробудження чули не класичні різкі звуки будильника, а приємні мелодії, які налаштовували їх на хороший день і добре самопочуття.

А ось гучність сигналу або його тривалість не впливали на інерцію сну.

Резюмуючи, не намагайтеся підібрати найгірший звук, щоб точно прокинутися і щоб вимкнути його. Це погано для вашої нервової системи, мозку і працездатності.

19 лютого 2020 | Категорія: Ваше здоров'я

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном



Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації