- AllVisible
25 квітня, 21:02
На тему: У Steam відбувся реліз гри The Hollow від розробника з Полтави - гість
25 квітня, 15:28
На тему: Кобелячани не поспішають «скринінгуватися» - Rinascimento
21 квітня, 20:35
На тему: Для кого Кобеляцька міськрада купляє машину за 45 тисяч доларів - Леонід Митько
20 квітня, 18:34
На тему: 19 років із дня потрійного убивства - ПП
18 квітня, 06:48
На тему: Так скільки в Кобеляках буде ліцеїв?
Як правильно дезінфікувати смартфон?
Найкращий спосіб захиститися від коронавірусу – регулярно мити руки. Та він може виявитися неефективним, якщо при цьому ви не будете дезінфікувати власний смартфон. Дивіться інфографіку Школи цифрової безпеки DSS380, щоб дізнатися, як зберігати свої гаджети в чистоті:
Найкраще дезинфікувати смартфон мікрофіброю, але не використовувати для цього аміак чи спирт, котрі можуть пошкодити Ваш девайс. Користуйтеся мильною водою і не забувайте вимикати смартфон перед процедурою.
Нагадаємо, британський уряд вирішив створити спецпідрозділ, який боротиметься із російською дезінформацією щодо коронавірусу. А компанія Amazon заявила про видалення понад мільйону фейкових товарів, виробники яких зазначали, що вони можуть застосовуватися для “лікування” чи “захисту” від коронавірусу.






