Вхід | Реєстрація

Як успішно перевести бізнес із прилавка в інтернет-магазин

Шалений ритм сучасного світу змушує кожного підлаштовуватися під зміни. Особливо це стосується підприємців, яким необхідно постійно перебудовувати свій бізнес, аби не втратити клієнтів. Щось подібне пережив і наш колектив підприємців. Утриматися на плаву та набути більшої популярності нам допомогли фахівці компанії "Хостинг Україна". Хоча колеги, які займалися побідним бізнесом, скептично ставилися до нашої співпраці. Та в результаті, вони або залишили підприємницьку діяльність, або замовили на https://www.ukraine.com.ua/vps/ послугу віртуально виділеного сервісу. Але про все розповімо по-порядку.

Хостинг, який ніколи не підводить

Наш колектив сформувався з трьох шкільних друзів. Із появою різноманітних гаджетів та аксесуарів у містечку, де ми проживали, почався активний попит на ці девайси. Оскільки ніхто з підприємців всерйоз не займався їх продажем, ми вирішили відкрити торгову точку. Тим більше, що мали підходяще приміщення. Справи пішли досить непогано.

Для того, щоб розширити кількість клієнтів, ми вирішили відкрити інтернет-магазин. Зі створенням сайту проблем не виникло. Але потім дізналися, що нашому майбутньому ресурсу потрібен сервер, на якому він безперебійно працюватиме. Для зручності, безперебійної та цілодобової роботи інтернет-магазину вигідніше за все скористатися хостингом та орендувати місце на сервері.

Розробник, який створював сайт, порадив звернутися в компанію "Хостинг Україна". Із його слів, безпосередньо на сайті компанії є можливість перевірити whois, простими словами, дізнатися вільний чи зайнятий домен, який ви плануєте використовувати. Крім того, сервіс допоможе безпомилково визначити, кому належить домен, його реєстратора і власника. А завдяки здобутій ICANN акредитації, клієнти "Хостинг Україна" мають можливість реєструвати міжнародні домени без посередників.

Замовник, який вирішив орендувати віртуально виділений сервер, замовляє необхідне місце на диску, обсяг оперативної пам’яті, кількість ядер і швидкість мережі. Ще один важливий момент — компанія пропонує 30 денний тестовий період використання віртуально виділеного серверу. У разі виникнення незручностей, від нього можна відмовитися і обрати інший.

Звичайно, що про сам інтернет-магазин і компанію "Хостинг Україна" ми розповіли знайомим підприємцям. Частина з них досить скептично поставилася до цієї ідеї, оскільки не бачили необхідності вкладати зайві кошти в бізнес. Та більшість із задоволенням почали співпрацювати з компанією. Адже "Хостинг Україна" навіть пропонує сервіс "перевірка IBAN", необхідний підприємствам та бухгалтерам, які працюють з програмою 1C. До того ж сервіс надається абсолютно безкоштовно.

Отож, наш інтернет-магазин користується популярні більше ніж торгова точка, а завдяки "Хостинг Україна" клієнти можуть замовити товар у будь-який час доби, так як сайт працює безперебійно. При цьому підприємці, які не бачили необхідності в торгівлі через інтернет-мережу, сьогодні закривають свій бізнес.

17 березня 2020 | Категорія: Суспільство

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномКурс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації