- Чудо Юдо
15 листопада, 09:41
На тему: Чи сядуть чиновники міськради за кермо вантажівки зі сміттям? - Selena2017
10 листопада, 18:20
На тему: Підприємця із Кобеляк засудили за незаконну вирубку дерев - Чудо Юдо
28 жовтня, 11:58
На тему: Міська рада поновила Дмитра Жугана на посаді - Чудо Юдо
28 жовтня, 11:57
На тему: У Кобеляках загорілася церква - Dikaia
28 жовтня, 11:48
На тему: Зимняя куртка – женственно и функционально
Про вплив ожиріння на тривалість життя
У сезон розгулу коронавірусної інфекції знати про продукти, що провокують активізацію запальних процесів організму, особливо важливо. Запалення незмінно відбивається на стані імунної системи, зменшує її захисний потенціал.
«Одним прийомом їжі або перекусом викликати запалення неможливо. Але коли деякі продукти стають основою раціону, це може призвести до окислювального стресу, хронічного запалення, впливає на різні системи органів. Воно може зберігатися в усіх клітинах і тканинах», — говорить відомий західний дієтолог Жаклін Лондона Good Housekeeping Institute.
Щоб запобігти подібному довгостроковому запаленню, експерт рекомендує скоротити кількість продуктів, які його викликають.
Оброблене м’ясо. Види м’яса, що піддаються промисловому способу соління, копчення, іншим видом переробки, є одними з найсильніших провокаторів несприятливих процесів. Їх споживання підвищує ризик розвитку декількох видів раку.
Підсолоджені продукти. Вміщуючи доданий цукор, вони підвищують рівень глюкози в крові. Якщо він залишається високим хронічно, це веде до різкого посилення запалення.
Алкоголь. Інтенсифікуючи запалення, часте вживання алкоголю може зруйнувати кишкові бактерії, негативно вплинути на функцію мозку, підвищити кров’яний тиск і ризик інсульту, серцевих захворювань, діабету 2 типу.
Рафіновані вуглеводи, включаючи білу муку. Їжа, приготована з білої муки, зазвичай також містить багато цукру.
Смажені у фритюрі продукти. Є не тільки багатим джерелом вуглеводів, але ще містять багато насичених жирів, зайвих калорій: подібне поєднання особливо небезпечне в плані можливого запалення.
Будь-які напої, що мають солодкий смак. Їх склад містить цукор, змішаний з консервантом бензоат натрію, погано діють на нервову систему. У газованих напоях присутні штучні підсолоджувачі (сахарин, сукралоза), які можуть сприяти кишковому запалення, підвищуючи ризик хвороби Крона, виразкового коліту.