- Чудо Юдо
15 листопада, 09:41
На тему: Чи сядуть чиновники міськради за кермо вантажівки зі сміттям? - Selena2017
10 листопада, 18:20
На тему: Підприємця із Кобеляк засудили за незаконну вирубку дерев - Чудо Юдо
28 жовтня, 11:58
На тему: Міська рада поновила Дмитра Жугана на посаді - Чудо Юдо
28 жовтня, 11:57
На тему: У Кобеляках загорілася церква - Dikaia
28 жовтня, 11:48
На тему: Зимняя куртка – женственно и функционально
Як боротися з тривожністю під час карантину
З кожним днем статистика за кількістю хворих на COVID-19 в Україні зростає. Українці з особливою увагою стежать за новинами і, звичайно ж, невтішні цифри зростання інфікованих змушують багатьох впадати в паніку. Через карантин багато українців пішли у вимушену відпустку, деякі взагалі втратили роботу. Тому питання, на які кошти їм далі жити, не додає оптимізму до загрози захворіти через вірус, ліки від якого поки що вчені не знайшли.
Практичний психолог Христина Дельцова розповіла, як впоратися з панікою і тривожністю в цей непростий для багатьох час, пишуть «Українські новини».
Доведено, що паніка негативно впливає на імунітет. Виходить, людина стає більш схильною до небезпечного вірусу. Тому психолог зазначає, що в ситуації, яка склалася, потрібна інформаційна гігієна, інакше паніка і тривожність швидко поширитися серед уразливого суспільства.
Психолог підготувала поради, що допоможуть позбутися почуття тривоги.
Медитація. Цей спосіб допоможе заспокоїтися і взяти під контроль свої емоції.
Фільтруйте джерела інформації. Зараз у ЗМІ з’являється багато лякаючої інформації, зображень і відео. Психіка людини переробляє інформацію, що надходить, подібно до того, як в організм надходить їжа, яку надалі переробляє шлунок. Тому не рекомендується перевантажувати психіку надмірністю новин.
Займіться собою. Потрібно знайти заняття для душі, щоб не постійно стежити за новинами. Особливо корисно почати займатися спортом. Так ви і фігуру приведете в порядок, і організм стане міцнішим. Також можна почитати книгу, зайнятися прибиранням або подивитися серіал. Головне, щоб процес дозволив людині відволіктися від думок.
Поспілкуйтеся з близькими. Психолог радить використовувати цей час для спілкування з близькими. Особливо добре, якщо за час карантину ви уладнаєте свої конфлікти з близькими або ж з партнерами.
Згуртуйтеся. Навіть якщо ви не бачитесь з рідними, а тільки можете спілкуватися по телефону або через Інтернет, намагайтеся знаходитися на одній хвилі зі своїми рідними.