Пральна машина має не лише якісно прати речі, а й економити сімейний бюджет
У 90-х роках минулого тисячоліття із більшості магнітофонів звучала пісня Лариси Доліной "Погода в домі". У ній говорилося про те, що головне — гарні стосунки в сім’ї, а з природними явищами допоможе справитися звичайна парасолька.
Та світ не стоїть на місці. Від моменту виходу шлягеру, минуло декілька років. І тепер благополуччя "сімейного вогнища" залежить не лише від кохання, а від наявності в будинку побутової техніки першої необхідності. Адже провести якісне прибирання в житлі без пилососу практично неможливо, як і випрати одяг без пральної машини. Інакше, як себе почуватиме жінка, яка кілька годин простояла над мискою чи ванною, перучи речі всіх членів сім’ї. Простиравши та прополоскавши в ручну постільні набори, рушники, а потім віджавши їх, перше бажання, що виникне в господині, — лягти відпочити, а не приділяти увагу своїм рідним. Тому, якби музичну композицію для Доліной писали в сьогоднішніх реаліях, до парасолі додали б і пральні машини.
У цьому матеріалі ми поговоримо про електропобутові машини для прання, точніше — про найбільш відомі торгові марки й перевірені часом моделі. Читайте статтю і дивіться рейтинг пральних машин 2020 на сайті Новий Дім.
На що звернути увагу при виборі пральної машини
Обираючи пральну машину, потрібно чітко розуміти, у якому місці вона буде встановлюватися. Існує два типи машин: із горизонтальним і вертикальним завантаженням. Останній тип машин значно компактніший, вона вужча за горизонталку. Крім того, одяг завантажується в неї через люк, встановлений зверху, чим заощаджується місце у ванній кімнаті чи кухні. Більш популярними вважаються пральні машини із горизонтальним завантаженням. Адже їх можна заховати в кухонній стінці чи використовувати поверхню як додаткове місце для зберігання різних речей у ванній кімнаті.
Важливий нюанс — скільки кілограмів білизни машина може прати одночасно. Підрахувати об’єм завантаження можна, відштовхуючись від кількості членів сім’ї. Звичайно, чим більший об’єм пральної машини, тим дорожче вона коштує, більше споживає води, миючих засобів і порошків. Тому купувати машину, керуючись думкою, щоб усі речі вмістити за один раз не потрібно. Це буде зайвою тратою грошей.
Ціна пральної машини напряму залежить від її функцій і режимів. Ознайомтеся з можливими варіантами, прорахуйте, що ви очікуєте від машини (швидке прання, дбайливе та інше). Не забувайте, що машина має працювати тихо і не викликати в жителів бажання покинути квартиру, доки завершиться процес прання. Краще за все, коли вона не лише пратиме речі, а й сушитиме їх.
У залежності від фінансових можливостей можна обирати й тип керування машини: механіка, електроніка чи сенсорний дисплей. І обов’язково з’ясуйте, який клас енергоспоживання, прання й віджиму має запропонована модель. Клас А вважається найкращим. А коли мова заходе про споживання електроенергії, то слідкуйте, щоб біля літери А було кілька плюсів (+), і чим більше — тим краще. Більш детально за цією темою дізнавайтеся з сайту Новий Дім за посиланням https://noviydom.com.ua/luchshie-stiralnye-mashiny. І нехай у вашому домі буде лише ясна погода.