- Selena2017
12 грудня, 17:54
На тему: Волонтер Альона Шуліка стала першим у громаді «помічником ветерана» - welam16
6 грудня, 20:23
На тему: Бюро переводов: Профессиональные услуги перевода текстов - welam16
30 листопада, 17:18
На тему: Тактическая одежда для военных — использование - romanova88
29 листопада, 13:33
На тему: Як прискорити ріст волосся - Чудо Юдо
15 листопада, 09:41
На тему: Чи сядуть чиновники міськради за кермо вантажівки зі сміттям?
Дріжджі допоможуть збільшити урожайність овочів
Останнім часом органічні добрива стають все популярнішими. Пов’язано це з тим, що вони не мають ніякої хімії у своєму складі. Більшість необхідних інгредієнтів є в кожному будинку. Відмінний варіант для будь-якого городу — звичайні дріжджі. У них міститься велика кількість корисних мікроелементів, які під впливом тепла починають активізуватися. Особливо важливим є азот, оскільки завдяки йому рослини починають активно рости.
Для яких культур підійде дріжджове підживлення
Дріжджами можна підгодовувати не лише овочі, а й квіти. Особливо корисна така підгодівля для наступних сільськогосподарських культур: редис, перець, різні плодові дерева, ягоди, огірки, бобові, кабачки, морква, квіти, помідори.
Та не варто використовувати дріжджі для підживлення картоплі. Плоди стануть занадто слабкими і не зможуть довго зберігатися. Те ж саме відноситься до цибулі і часнику.
Як правильно підгодовувати
Для добрива підійдуть сухі та сирі дріжджі. Головне, вони обов’язково мають бути розведені в теплій воді. Якщо вода буде холодною, то мікроорганізми не зможуть активізуватися.
Розчин із сухих дріжджів
На 1 відро теплої води потрібно взяти 10 грамів сухих дріжджів. Необхідно добре перемішати, щоб дріжджі повністю розчинилися. Після цього потрібно додати 60 грамів цукру і дати настоятися. Такий розчин ідеально підійде для кореневої підгодівлі. Добриво потрібно розбавити 5 відрами води.
Розчин із сирих дріжджів
Необхідно взяти 100 грамів дріжджів і 3,5 літра теплої води. Розчин добре перемішати і додати половину склянки цукру. Добриво має настоятися кілька днів у теплому місці. На 10 літрів потрібно брати 1 склянку розчину.
Але варто запам’ятати, що занадто часто використовувати таку підгодівлю не варто. Якщо ви збираєтеся удобрити кімнатні квіти, то робити це потрібно не більше 2 разів на рік. Перший раз навесні, а два інших — влітку. Взимку підживлення зовсім не потрібне.
Що стосується городу, то дріжджове добриво потрібно використовувати тільки в теплу погоду. Максимальна кількість підживлень протягом сезону — 3. Найкраще додавати в розчин калій або фосфор. Так він стане ще більш корисним для рослин.