Вхід | Реєстрація

Які кімнатні рослини майже не вимагають догляду?

Ви мрієте про домашній ботанічний сад, та не хочете чи не можете доглядати за орхідеями чи бегоніями? Тоді варто вибрати рослини, які зовсім не вибагливі в догляді. Наприклад, це може бути алое вера чи кактуси. Головне, відповідні горщики для квітів купити, щоб забезпечити комфортні умови для їхнього росту.

Алое вера

Алое вера – це цілюща рослина. Гелеподібний сік із її листя використовують для загоєння ран і сонячних опіків. Якщо зберетеся перевіряти це на собі, беріть тільки нижні листки: вони більш зрілі та м'ясисті. При цьому не відрізайте більше третини, інакше лист може і не відновитися. Міняти горщик для алое варто тільки за необхідності. Пересаджуйте рослину не частіше ніж раз у пару років. Для цього ви знайдете різноманітні якісні горщики для квітів у Львові за доступними цінами.

Як доглядати?

  • Світло. Алое вера родом із Африки, тому сухе тепле повітря та яскраве світло йому не страшні. Цю рослину можна тримати на підвіконні навіть влітку. На зиму, при нестачі природного освітлення, рекомендується переставити квітку до темного кутка з температурою не вище 14 градусів. Рослина впаде в сплячку: у неї сповільниться ріст і процеси обміну речовин. Якщо важко знайти таке місце, не давайте алое «заснути»: надолужте недолік сонячного світла за допомогою лампи.

  • Вода. Поливати алое потрібно зрідка: влітку – раз на тиждень, восени та взимку – раз у два-три тижні. Слідкуйте, щоб вода не потрапляла на серцевину рослини (листову розетку), інакше алое буде гнити

 

Кактуси

Ці маленькі рослини, вкриті шипами, недорого коштують, мають незвичний вигляд і взагалі невибагливі. Навіть якщо ви зовсім забудете про них на пару тижнів, з ними нічого не трапиться.

Як доглядати?

  • Світло. У природі кактуси ростуть у теплих сонячних місцях, тож у квартирі їм потрібно знайти відповідний куточок. Це може бути шафа, полиця, стіл, на які падає сонце, чи навіть підвіконня. Прямі промені їм не нашкодять. Взимку краще забезпечити кактусам додаткове освітлення.

  • Вода. Поливати кактус потрібно, тільки коли ґрунт повністю просохне. Влітку – раз на місяць, а взимку, якщо вдома не надто спекотно, ще рідше – раз на два чи три місяці. Поливати занадто часто чи рясно не можна: коріння може загнити.

  • Пересадка. Кактус, якому не більше чотирьох років, варто пересаджувати раз на рік. Потім рідше. Головне, не забудьте захистити руки від голок. Вибирайте горщик для кактуса тільки з дренажними отворами. Краще взяти неглазурований керамічний виріб: з нього добре випаровується волога, а всередині зберігається тепло.

Зважайте на наші рекомендації – і ви зможете правильно доглядати за рослинами, не докладаючи особливих зусиль.

Розміщено на правах реклами
13 вересня 2020 | Категорія: Побут

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном



Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації