Вхід | Реєстрація

Які 10 речей треба ховати від жінок?

Абсолютна відкритість у відносинах — чудова річ. Але тільки якщо вона не стосується наступних 10 пунктів. Інакше і відкритість, і відносини чомусь швидко сходять нанівець — перевірено Асоціацією жіноцтвознавців!

 

Обман

Ніколи, ні за що не зізнавайтесь, що ви їй збрехали. Може бути, що вона зрозуміє і пробачить, але більше вам ніколи не повірить. Так що навіщо? Ви ж прекрасно знаєте, чим це все закінчується.


«Бізнесові» речі
Жінки - істоти досить проникливі. Так що повірте, вони й без вашої допомоги зможуть зробити правильні висновки про перспективність окремо взятого індивідуума чоловічої статі. Як у ліжку, так і в бізнесі. Знайомити свою подругу з святая-святих своїх бізнес-проектів не варто. Зрештою, це ж ваш власний бізнес, і нічий більше.


Сімейні секрети
Не завантажуйте її прекрасну голівку подробицями сімейного конфлікту. І постарайтеся не кидати свою даму одну на недільному обіді в колі своїх родичів. Уявіть себе на її місці. Краще знайомте з вашими обожнюваними бабусями-мамами поступово, максимально розтягуючи процес у часі. І починаючи з найсимпатичніших суб’єктів. А то, не доведи Господи, вирішить, що потрапила в сімейку Адамсів.


Уявлення про ідеал
Вам подобаються високі блондинки з грудьми четвертого розміру? Тоді чому ви вибрали цю маленьку витончену брюнеточку? Гаразд, любов, як відомо, зла. Раз така справа, тримайте язик за зубами і не захоплюйтеся рятівницями Малібу.


Помилки
На помилках вчаться, але про них не кричать. Якщо ви не в церкві, ніхто не вимагатиме у вас сповідатися про всі промахи, скоєні в житті. Навряд чи вашій подрузі сподобається розлога розповідь про те, як ви провалили шкільний іспит або вилетіли з роботи через балакучу секретарку шефа. Зрештою, її (ну, не секретарку, звичайно) більше цікавить ваше майбутнє, а не минуле.


Донжуанський список
Якщо ви мали необережність заносити в маленький блокнотик імена своїх колишніх пасій або, ще гірше, описувати їх у своєму щоденнику, зараз же заховайте його в самий надійний банківський сейф. А ще краще - спаліть і попіл розвійте за вітром. Ах, у вас ще є телефонна книжка із записами типу «Оля, просто супер, - тел. 999-88-77»? Ну, тоді, в разі чого, нарікайте на себе!


Еротичні журнали
Незважаючи на відчайдушні запевнення чоловіків, сексологів і чоловіків-сексологів, жінка все ж вважає еротичні журнали чтивом для збоченців. А якщо вона ще зуміє провести паралель між появою в домі еротичного видання і вчорашнім пристрасним сексом, повірте, прощення вимолити вам буде дуже складно. Допоможе хіба що публічне спалення всіх ваших еротичних архівів на центральній міській площі.


Фінанси
Знати про суму, яку ви зберігаєте у вашому комерційному або вашій скляній банці, дамі серця зовсім не обов’язково. Або в її очах почнуть крутитися нулики, і вона вважатиме вас «гарною партією», або там з’являться хрестики, через які вам уже буде складно дістатися до її душі і зручно влаштуватися там. З часом вона сама зрозуміє, скільки і чого ви вартуєте, не сумнівайтеся.


Дружні секрети
Якщо ваш товариш вилив вам душу за ящиком пива, це аж ніяк не означає, що ви маєте право перемити кістки йому зі своєю пасією. Жінки жах як люблять чоловічі секрети, проте з не меншою відразою ставляться до базік. Підозрюють, мабуть, що вони при нагоді здадуть їх з кінцями так само, як і своїх друзів. Ну, а що роблять з володарями довгих язиків, вам, певно, розповідати не потрібно.


Досвід
Будь ви хоч двічі одружені, тричі судимі і чотири рази записані в районну бібліотеку, це не дає вам права вважатися розумнішим і досвідченішим за Жінку. Принаймні, це вона так думає.Автор: Сторінку підготувала Роза ТУМАНОВА
3 квітня 2012 | Категорія: Суспільство

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації