Вхід | Реєстрація

Як правильно захистити виділений сервер?

Виділений сервер — це загальний термін, що використовується для опису пакетів програмного забезпечення, що входить до обов'язкових інструментів в управлінні веб-хостингом. Розумно налаштована віртуальна машина забезпечить організований розподіл запитів та безперервну роботу всіх портів, надавши швидку відповідь на запит клієнта. Тарифні плани хостингу ідеально підходять для веб-сайтів на CMS WordPress, а гнучкість даної системи дозволить впоратись з будь-якими поставленими завданнями.

Різні виділені сервери ідеально підходять для великих організацій або веб-сайтів з щоденним трафіком від 10-15 тисяч відвідувачів. Клієнти отримують повний контроль над сервером, що дозволяє їм налаштувати його відповідно до власних потреб.

Безпека — це основа вашого веб-сайту

Безпека важлива для кожного веб-сайту, але особливо для тих, хто має справу з конфіденційною інформацією. Це може включати електронні листи, номери кредитних карток або конфіденційну інформацію про клієнта. Дуже важливо захистити цю інформацію та свій веб-сайт від злому, брутфорсу чи ботнет-атак.

Використовуючи виділений сервер, ви повністю несете відповідальність за безпеку свого сайту. Це означає, що встановлені інструменти дозволять оптимізувати функції, необхідні для конкретних вимог вашого веб-сайту та збережених файлів. Звичайно, ви будете відповідати за налаштування нових функцій.

 

Завантаження сторінки на виділеному сервері

Час завантаження вашої сторінки може мати значний вплив практично на всі аспекти роботи веб-сайту. Повільні сторінки відчуються на конверсії, та збільшиться показник відмов. Виділений сервер може допомогти вам максимально оптимізувати цей аспект веб-сайту. Вибір виділеного сервера гарантуватиме швидку пропускну здатність, значно пришвидшивши час на отримання першого байту від сервера.

 

Як підвищити рівень безпеки на виділеному сервері?

Краще заздалегідь зробити деякі додаткові кроки для підвищення безпеки вашого виділеного сервера та захисту даних користувачів.

Деякі з них:

  • Ведення власної бази даних. Краще витратити час аби переконатися в бездоганній безпеці бази даних;
  • Регулярне оновлення програмного забезпечення. Однією з найбільших помилок, яку ви можете допустити, коли мова заходить про безпеку сервера, є відсутність оновлення програмного забезпечення;
  • Зберігайте резервні копії даних. Ніхто не може передбачити раптовий "маздай".
  • Порушення безпеки або ботнет-атака може спричинити втрату важливих даних.

Не ризикуйте в цьому відношенні — переконайтеся, що ви налаштували регулярні резервні копії даних для свого виділеного сервера. Дотримуючись цих кроків, ви можете захистити виділений сервер якомога краще.

Розміщено на правах реклами
1 листопада 2020 | Категорія: Технології та ІТ

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномКурс НБУ
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації