Вхід | Реєстрація

Що таке 4G та в чому його переваги

Сьогодні, купуючи мобільний телефон чи планшет, перше, на що слід звернути увагу, чи підтримує девайс швидкісний мобільний Інтернет четвертого покоління. Адже технології не стоять на місці, і українські телекомунікаційні компанії пропонують для своїх клієнтів мобільний Інтернет 4G. Із його допомогою можна надзвичайно швидко завантажувати і передавати дані, шо дозволяє користувачеві швидко знаходити у всесвітній мережі потрібну інформацію.

Отож, якщо ви вирішили придбати новий гаджет, слід орієнтуватися, що таке 4G та LTE та чи здатен пристрій працювати в стандартах четвертого покоління.

 

Коли в Україні з’явився стандарт 4G

Розберемо етапи впровадження 4G в нашій країні:

  1. У липні 2015-го тодішній глава держави Петро Порошенко видає наказ про впровадження високошвидкісного мобільного Інтернету четвертого покоління.
  2. Та одного лише президентського указу не достатньо. Через рік Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації почала реалізацію проекту.
  3. Не обійшлося без спеціальних дозволів Міністерства охорони здоров’я. Так як відомство мало підвищити рівень електромагнітного випромінення. Для цього знадобився ще рік.
  4. Далі йшла черга за Кабінетом Міністрів. Урядовці визначили діапазон, що став офіційно відкритим для технологій четвертого покоління.
  5. У результаті січень-березень 218-го став періодом запровадження 4G-технології мобільними операторами.
  6. Із березня цього року компанія Київстар надає послугу мобільного Інтернету четвертого покоління на станціях столичного метрополітену.

 

4G та LTE — що спільного в стандартах

Слід наголосити, що від самого початку LTE технологія (перекладається як довгостроковий розвиток) являється складовою мобільного Інтернету четвертого покоління. З’явилася у якості покращеної версії 3G. У процесі розвитку високошвидкісного Інтернету фактично стала складовою 4G. Тому якщо у описі до девайсу вказано, що він підтримує LTE, можна сміливо купувати його.   

За що 4G називають високошвидкісним Інтернетом? Мережа четвертого покоління має здатність завантажувати інформацію зі швидкістю до 700 Мбіт/с. При цьому власники гаджетів, що підтримує 4G, передають дані зі швидкістю до 90 Мбіт/с.

 

Як перевірити, чи підтримує девайс 4G зв’язок

Фахівці наголошують, що один із основних критеріїв перевірки, — це рік випуску вашого гаджета. Смартфони і планшети, що з’явилися у 2014-му і пізніше, підтримують зв’язок четвертого покоління.

Для того, щоб перевірити девайс, необхідно знайти в меню пункт «мобільні мережі». У переліку має значитися 4G або LTE.

Досить чекати, доки завантажиться файл на ваш «бабушкофон», купуйте сучасні девайси та користуйтеся високошвидкісним Інтернетом.

Розміщено на правах реклами
10 листопада 2020 | Категорія: Технології та ІТ

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномКурс НБУ
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації