- Selena2017
12 грудня, 17:54
На тему: Волонтер Альона Шуліка стала першим у громаді «помічником ветерана» - welam16
6 грудня, 20:23
На тему: Бюро переводов: Профессиональные услуги перевода текстов - welam16
30 листопада, 17:18
На тему: Тактическая одежда для военных — использование - romanova88
29 листопада, 13:33
На тему: Як прискорити ріст волосся - Чудо Юдо
15 листопада, 09:41
На тему: Чи сядуть чиновники міськради за кермо вантажівки зі сміттям?
Як вибрати тканинні ролети?
Це рішення набуває дедалі більше функціональних можливостей. Ролети дозволяють захистити інтер’єр від надмірного проникнення сонячного світла, забезпечують відчуття приватності та стають ідеальним оздобленням вікон, яке доповнює інтер’єр кімнати. Ми можемо знайти дуже великий вибір рішень, при цьому на тканинні ролети у Львові ціна різниться, тож легко підібрати варіант відповідно до бажаного бюджету. Моделі відрізняються функціями, способом складання та стилем. Дізнайтеся, на що звернути увагу, щоб вибрати ідеальні тканинні ролети для дому, квартири чи офісу.
Види ролет
Перш ніж визначитися, подумайте, яку світлопроникність ви хочете отримати. Компанія Sunguard має гарні та функціональні рішення для ваших вікон. Серед них:
-
Тканинні ролети
Вони дозволяють регулювати світло, що потрапляє в кімнати. Коли ви хочете високий рівень затемнення, варто вибрати ролети з клейових тканин. Вони будуть добре працювати у квартирах на першому поверсі або в спальнях з вікном, що виходить на схід є. Таким чином, ви уникнете пробудження від інтенсивних променів сонця, що проникають у кімнату.
Хороше затемнення (але не на 100%) також забезпечать ролети з більш щільних тканин (із щільним переплетенням і в темних кольорах). Яскраві тонкі матеріали чудово підійдуть, якщо подобаються добре освітлені інтер’єри. Однак у випадку з прогумованою тканиною навіть ролети білого або кремового кольору забезпечать високий рівень затемнення.
-
Ролети день-ніч
Вони складаються з двох шарів матеріалу, які перекриваються. Одна зі смуг виготовлена ??з затемненої тканини (більшої щільності), а друга – з тканини з нижчою світлопроникністю. Між смугами є зазори. Такі ролети виглядають дуже елегантно і водночас дозволяють зручно контролювати рівень проникнення світла в приміщення. Ролети день-ніч можна встановити, щоб більше затемнювати вітальню чи спальню (наприклад, вночі). А вдень до кімнати зможе проникнути м’яко розсіяне світло.
-
Римські штори
Це складки тканини, намотані на рулон. Конструкція спроектована таким чином, що при її згортанні утворюються декоративні хвилі. Матеріал тут не скручується навколо ролика, а піднімається на потрібну висоту за допомогою струн (розміщених з боків). Високоякісні римські штори часто посилені накладками та оздоблені декоративними оборками. Вони поєднують у собі функцію класичних ролет і декоративних штор для вікон. Це рішення ідеально впишеться в класичний дизайн інтер’єру.
-
Жалюзі плісе (штори плісе)
Вони ідеально підходять для нетипових вікон (наприклад, великі вікна балконів або даху). Жалюзі виготовлені з натуральних і синтетичних тканин, трикотажних тканин, бамбукового волокна тощо. Завдяки цьому вони ідеально підійдуть до будь-якого дизайну інтер’єру. Їхньою характерною особливістю є спосіб намотування тканини, яка прокатується по всій довжині паралельно. Класичні версії згортаються, а тепер виробники також пропонують складки, які складаються вгору та вниз. Вони нагадують класичні жалюзі.
Бажаємо вдалого вибору!