Рекомендації по вибору ортопедичного матраца для сну
Головною особливістю ортопедичних матраців є їх здатність підтримувати спину користувача в правильному положенні. Відпочиваючи на такому матраці, людині не треба ворочатися у пошуках зручної пози для сну. Ефект "прямої спини" забезпечується правильно підібраними наповнювачами і рівномірним розподілом навантаження по периметру спального місця.
Окремо варто відмітити лікувально-профілактичні властивості цих виробів. На відміну від звичайних перин, ортопедичні матраци ефективно попереджають розвиток безлічі захворювань опорно-рухової системи : сколіозу, остеохондрозу, радикуліту і так далі. Також ортопедичні властивості здатні пом'якшити симптоми наявних патологій і поліпшити м'язовий тонус.
Інтернет-магазин "Магдек" - цілий світ якісних ортопедичних матраців від провідних вітчизняних і зарубіжних фабрик. У каталозі по посиланню https://magdek.com.ua/ua/matrasi/ зібраний переконливий модельний ряд пружинних і безпружинних моделей всіляких розмірів, конструкції і дизайну. Щоб вибір відповідного виробу пройшов гладко, рекомендуємо запастися основною інформацією про сучасні матраци.
Матраци з пружинами і без: в чому різниця?
Усі ортопедичні матраци прийнято класифікувати на дві групи: пружинні і безпружинні:
- Матраци на пружинних системах також мають свої підвиди. Найдоступніше рішення на ринку - моделі на залежних пружинних блоках "Боннель". Вони не мають виражених ортопедичних властивостей і навряд чи прослужать довго. Куди прийнятнішим вибором експерти вважають матраци на незалежних блоках пружин. Ці вироби не лише зручніші, але і корисніше для здоров'я користувача.
- Безпружинні матраци влаштовані за іншим принципом. Їх внутрішній світ представлений шарами натуральних і синтетичних наповнювачів, тоді як металеві елементи відсутні. Саме тому ці вироби вважаються найбільш безпечними для дітей. Безпружинні моделі можуть мати як багатошарове, так і моноблочне виконання.
Наповнювачі для безпружинних матраців
У виробництві цих виробів використовуються як натуральні, так і синтетичні матеріали: латекс, пенополиуретан, койра кокоса, холлофайбер, водорості, кінський волос, поролон, меморикс і так далі
Тип наповнювача і товщина його шару визначають експлуатаційні властивості матраца і рівень його жорсткості. Приміром, найжорсткішими є вироби з наповненням з койры кокоса і сізаля, найбільш м'якими - моделі з латексу і меморикс. Визначити комфортний рівень жорсткості можна на підставі антропометричних даних користувача - його ваги і зростання. Також велике значення мають стан здоров'я і вік людини.