Вхід | Реєстрація

Для чого засипали в горщики з квітами зерно пшениці чи овесу

Колись не було готових добрив для кімнатних рослин, які сприяли їх укоріненню. Тому в горщики з квітами засипали звичайне зерно. У результаті, в них на підвіконнях пишно квітнули герані, целозії й інші кімнатні квіти.

Нашим предкам не потрібні були дорогі добрива, вони знали секрети натуральних засобів для вкорінення рослин. Для цього використовували пшеницю або овес. Тепер поділимося цим секретом з вами і все детально пояснимо.

Для пересадки квітки або вкорінення живця спочатку в горщик насипали землю, яку в основному набирали на ділянці, де росте кропива. По середині горщика робили ямку глибиною близько 3-4 сантиметри і в поглиблення насипали щіпку або жменьку вівса чи пшениці. Кількість зерна залежала від розміру горщика і рослини.

Потім у зерно вставляли відросток або саджанець, навколо обсипали і притискали землею.

Через тиждень біля саджанця з'являлися сходи зернових. Після того, як вони досягали у висоту по 1 сантиметру, брали ножиці і зрізали паростки. Таким чином їх видаляли, поки вони зовсім не переставали рости.

Думаємо, що багато хто чув про неймовірні цілющі можливості зерен, які зійшли.

Процеси, що відбуваються в зернах, які проростають, позитивно впливають на живці, і ті надзвичайно швидко приживаються. До того ж, рослина потім добре і тривалий час росте без всяких підживлень.

Усі необхідні речовини є в зернах. Такий спосіб використовували ще півстоліття тому під час посадки плодових дерев, підсипаючи в ямку овес.

Пшеницю і овес можна замінити горохом або квасолею.

30 січня 2021 | Категорія: Побут

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном



Купить квартиру Полтава
 Криптовалютні біржі в Україні
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації