Вхід | Реєстрація

Який чоловік може зробити жінку щасливою?

Якщо вірити пісням, то жіноче щастя — дуже просте:
Женское счастье — был бы милый рядом,
Ну, а больше ничего и не надо.

Із цією думкою можна погодитися. Але можна, звісно ж, і посперечатися. Відкладімо суперечку на потім, а сьогодні поговорімо про те, які ж чоловіки можуть зробити жінку щасливою. Розгляньмо п'ять основних типів чоловіків і виберімо тих, із ким жити найзатишніше.

Жіноче щастя — це чоловік, здатний забезпечити сім'ю. Рівні забезпечення, звісно ж, бувають дуже різними. Одні жінки цілком щасливі у відпустці в селі, інші не мислять себе без Мальдівів. Тому не вводитимемо в цей пункт суми, щоб не бентежити працівників податкової інспекції, а скористаємося отакою фразою: «Повну відповідальність за фінансове благополуччя сім'ї чоловік добровільно взяв на себе. Зарплата жінки, якщо вона і є, витрачається на її власний розсуд, переважно на шпильки й колготки».

Сильне чоловіче начало — фундамент для щастя жінки. Типовим прикладом такого чоловіка є «Георгій Іванич, він же Гога, він же Гоша, він же Юрій, він же Гора, він же Жора» з фільму «Москва сльозам не вірить». Зарплата такого чоловіка може бути меншою, ніж у жінки. Але головою сім'ї є він і тільки він, право приймати всі доленосні для сім'ї рішення — тільки за чоловіком.

Життя з таким чоловіком можна охарактеризувати висловом: «як за кам'яною стіною». Кількість принесених ним у дім грошей при цьому принципового значення не має. Щоправда, такі чоловіки практично ніколи не дозволяють своїй зарплаті опускатися «нижче плінтуса».

Жіноче щастя можливе тільки в коханні. Є такий тип чоловіків, для характеристики яких вистачить одного слова: «коханці». Причому це слово не обмежується тільки сексуальними здібностями людини. Такі чоловіки з народження наділені здатністю любити в жінці жінку. Не бойову подругу, не матір своїх дітей, не нянечку, яка завжди знає, під яким диваном шукати його шкарпетки, а саме жінку.

Це герої книжок Вишневського: трохи жінкоподібні, майже завжди — трохи сумні, часто — серйозно поранені своїм коханням, здатні розмовляти з жінкою всю ніч, не торкнувшись її з сексуальними намірами. Поруч із такими чоловіками не хочеться носити штани і значно легше кинути курити.

«Хороший сім'янин» — ще один тип чоловіка, теоретично здатен зробити жінку щасливою. Такі чоловіки зовсім щиро вважають свій дім фортецею, свою жінку — серцем цієї фортеці, дітей — її щасливими жителями, а себе — її центром забезпечення. Вони мріють жити за містом у своєму будинку, у їхньому господарстві — прекрасний набір інструментів і вони насправді знають, чим стамеска відрізняється від зубила. Жіноче щастя поруч із таким чоловіком дуже спокійне, статечне, без особливих, щоправда, тонкощів та витребеньок як у стосунках, так і в можливостях, зате розлучення з ініціативи такого чоловіка просто неможливе.

І останній варіант жіночого щастя: чоловік-дитина з усіма ознаками цього визначення: трохи легковажний, часто — розпещений, нерідко — егоїстичний. Зате здатний раз і назавжди визнати жінку головною в усьому: в побуті, сексі, в разі необхідності може ухвалити рішення й у розподілі домашніх обов'язків. Цей тип чоловіка, до речі, стає дедалі поширенішим. І щоразу більше жінок свідомо чи несвідомо шукають собі саме такого чоловіка.Автор: Сторінку підготувала Роза ТУМАНОВА
24 травня 2012 | Категорія: Суспільство

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномКурс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації