- Чудо Юдо
15 листопада, 09:41
На тему: Чи сядуть чиновники міськради за кермо вантажівки зі сміттям? - Selena2017
10 листопада, 18:20
На тему: Підприємця із Кобеляк засудили за незаконну вирубку дерев - Чудо Юдо
28 жовтня, 11:58
На тему: Міська рада поновила Дмитра Жугана на посаді - Чудо Юдо
28 жовтня, 11:57
На тему: У Кобеляках загорілася церква - Dikaia
28 жовтня, 11:48
На тему: Зимняя куртка – женственно и функционально
Чому ми так мало живемо?
Чому ми так мало живемо? Особливо, чоловіки. Чому у нас так багато людей залежать від алкоголю, нікотину, наркотиків і т. д. і т. п.? Знову ж таки, особливо чоловіки! В чому проблема? А, можливо, її немає? Можливо, це норма, так і має бути? А, можливо, виною всьому погана екологія? Тоді чому від неї потерпають лише чоловіки? А можливо, винне несприятливе розташування зірок, планет? То чому вони впливають лише на чоловіків або більше впливають саме на них?
А можливо, причиною є слабкість нашого інтелекту, який не здатний забезпечити організм і душу необхідною життєздатною програмою? А, можливо, проблема у «виробництві»? Адже для того, щоб виготовити якийсь предмет, потрібен якісний матеріал, кваліфікований спеціаліст, умови праці, в яких цей предмет буде виготовлятись. А як у нас «робляться» люди, в яких умовах, якими спеціалістами, з якого матеріалу і т. п.? Та чому лише чоловіки? А може, справа у вихованні, підготовці до життя? То чому знову лише чоловіки?
А, можливо, усе це — лише природний відбір, який передбачає певну мету? Чому молода людина не бажає (можливо, і бажає) жити нормальним життям? І нічого для того, щоб жити нормально, не робить, а кожен день вчиняє те, що її лише руйнує. Чому ця людина не розуміє, що вона несе зло собі і оточуючим людям і, в першу чергу, найріднішим, найдорожчим (а можливо, і не найдорожчим) людям? Може, це їй приносить певне задоволення?! А можливо, це помста за щось чи когось?! То чому знову чоловіки?
А можливо, людина цього і не розуміє, не відчуває, не бачить (так, як не бачать сліпі чи не чують глухі)!? То чому чоловіків більше?
А може, людина хоче, щоб було лише по її і лише по її? І чоловіки більше цього хочуть? А по-їхньому не виходить. А можливо, вони хочуть не скільки, щоб було по-їхньому, а щоб їх цінували, поважали, з ними рахувались, не принижували і т. п. І коли цього немає, то чоловік, так би мовити, показує (дає сигнал), що в нього проблеми, а блок свідомості взагалі «відключається» (бо в нього згоріли «запобіжники»). Коли і де згоріли «запобіжники»? Можливо, це генетично успадковане і від нього нікуди не подітись? І в чоловіків ця спадковість вища, ніж у жінок?
Думаю, що дуже багато залежить від ранніх років життя, стосунків з матір’ю, відносин у дитсадках, школі. Від того, як саме формувались у дитини основні механізми реакцій, взаємодій, поведінки, те, що потім автоматично «включається» в дорослому житті. І людина навіть не підозрює, де і як це береться.
Виникає ще одне питання. Чому люди, які пережили страшні випробування (голод, війну, тяжку працю) значно довше жили і були здоровішими? Чому люди, які винесли важкі, нестерпні умови в концтаборах, таборах праці не втратили «запобіжників», довго жили і успішно працювали?
Наприклад, Яків Пункін, який вийшов із концтабору з вагою 38 (!) кілограмів, у 1952 році став олімпійським чемпіоном з боротьби у вазі до 80 кілограмів! Чи відомий радянський кіноактор Георгій Жженов, який просидів 10 років у таборах, і врятувався завдяки посилці з дому, яка «розшукувала» його по таборах 3 роки. Він вийшов, потім успішно працював і прожив 90 років! Що тут за феномени і завдяки чому таке можливе? Чи не дух (воля, психологія), віра відігравали вирішальну роль?
Можна багато чого списувати на екологію, Чорнобиль, хімію і т. п. Звичайно, це відіграє певну роль, але, мені здається, не вирішальну. Ми стали занадто пасивними з точки зору фізичної. Ми мало рухаємось, мало працюємо ще змалку, у нас занадто багато всяких мінітехнік, які виконують роботу за нас, а ми в цей час «відпочиваємо». А ще важливо те, що духовна складова у нас дуже бідна. Хіба наші діди були такими черствими та агресивними до собі подібних? Жоден закон (найдосконаліший) ніколи не припинить крадіжки, корупцію і т. д. і т. п. Який би не був устрій, все в ньому вирішує конкретна людина, і від того, якою вона буде, вирішуватиметься суть нашого життя — скільки нам жити і як жити!
P.S. То чому ж все-таки чоловіки живуть менше? Жінки емоційно частіше «розряджаються». Вони більше за чоловіків працюють на кухні, в господарстві, на роботі і т. д., вони більше рухаються. І тому, як наслідок, живуть довше.