- Чудо Юдо
15 листопада, 09:41
На тему: Чи сядуть чиновники міськради за кермо вантажівки зі сміттям? - Selena2017
10 листопада, 18:20
На тему: Підприємця із Кобеляк засудили за незаконну вирубку дерев - Чудо Юдо
28 жовтня, 11:58
На тему: Міська рада поновила Дмитра Жугана на посаді - Чудо Юдо
28 жовтня, 11:57
На тему: У Кобеляках загорілася церква - Dikaia
28 жовтня, 11:48
На тему: Зимняя куртка – женственно и функционально
Каланхое росте вгору, а квітнути не хоче
У догляді за квіткою можна припуститися кількох помилок, які призведуть до того, що рослина припинить квітнути і буде просто витягуватися вгору.
Неправильно вибрали місце для рослини. Каланхое — світлолюбна рослина, період квітнення якої припадає на холодну пору року, коли для неї особливо важливе гарне освітлення. Тому, вибираючи для квітки північне вікно, ви точно не дочекаєтеся появи бутонів. Замість цього зелений вихованець почне витягуватися вгору, намагаючись отримати більше сонячного світла.
Щоб квітка нормально розвивалася і вчасно закладала бутони, розташуйте її на південному вікні. Зверніть увагу, що екзотичній рослині потрібне розсіяне сонячне світло, інакше ніжні листочки швидко отримають опік.
Взимку потрібно поставити поруч з квіткою фітолампу, яка буде висвітлювати її 10-12 годин протягом дня. Крім світла, не забувайте про дотримання температурного режиму: влітку +22-25° С, взимку +14-16° С. Рівень вологості в приміщенні при цьому повинен бути не більший за 30-60 %.
Перегодовуєте квітку добривами. Якщо ви використовуватимете велику кількість підгодівель, каланхое почне активно нарощувати зелену масу, «забувши» про квітнення.
Щоб рослина розвивалася більш гармонійно, влітку і восени підгодовуйте її не частіше 1 разу на 3-4 тижні, а взимку збільште кількість підгодівель до 2 разів на місяць.
Купуйте каланхое магазинні добрива, призначені для сукулентів. У них є всі необхідні поживні речовини, підібрані у пропорціях, що підходять для екзотичної рослини.
Зверніть увагу, що після закінчення квітнення почнеться період спокою, що триває 1-1,5 місяці. Весь цей час квітці взагалі не потрібні підгодівлі.
Боїтеся прищипувати каланхое. Прищипуючи кінчики пагонів, ви зможете сформувати гарний кущик, а також уникнути непотрібного витягування квітки. Здійснювати процедуру потрібно 1 раз на 4-6 тижнів, коли на зеленому вихованці з’являються досить довгі молоді пагони. Від них потрібно обережно відщипувати пару верхніх листочків. Коли в місці прищіпки з’являться нові пагони, дайте їм підрости і утворити не менше трьох пар листочків, після чого можна знову видаляти верхнє листя.