Помилки, що викликають проблеми з двигуном

Автомобільні експерти назвали основні помилки водіїв при експлуатації автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння. Крім того, автомобілістам дали кілька порад, як уникнути серйозних поломок двигуна.

Для тривалої і безпроблемної експлуатації двигуна авто експерти радять переважно використовувати режим роботи на середніх оборотах. Завдяки цьому, знижується навантаження на поршневу систему, при поломці якої виникає необхідність капремонту.

Окремо наголошується на важливості обов’язкового прогріву двигуна, незалежно від періоду року. Для літнього періоду буде достатньо однієї хвилини для прогріву всіх вузлів. У зимовий період буде потрібно не менше трьох хвилин. Перші кілька кілометрів після запуску двигуна слід дотримуватися плавного режиму експлуатації без різкої зміни швидкості.

Серйозні проблеми з двигуном внутрішнього згоряння може викликати перегрів. У основному, перегрів відбувається через різного роду несправностей радіатора. Для уникнення цієї проблеми, експерти радять регулярно оглядати і проводити обслуговування радіатора.

Також, автомобілістам радять бути уважними при виборі масел і присадок. Деякі з них можуть шкодити паливній системі і двигуну авто.

7 березня | Категорія: Побут

1. dianina / 31 березня, 16:08
Коментар видалено за порушення пункту 2.3 Правил користування сайтом
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації