Вхід | Реєстрація

Критерії вибору стабілізаційного обладнання для квартири

Стабілізатор - це прилад, основне призначення якого вирівнювати коливання напруги в мережі під час подання струму. В цьому мають потребу апарати з електронікою: комп'ютери, кондиціонери та промислове устаткування. Його призначення полягає в захисті електрообладнання від загрозливих станів, які виникають в результаті коливань напруги.

Обладнання відключає техніку від електроживлення, яке не відповідає зазначеним нормам. При збільшенні або зниженні порогових значень, стабілізатори допомагають підтримувати напругу на належному рівні. Завдяки цьому апарат має унікальні особливості, що допомагає економити електрику, а також збільшити продуктивність техніки.

 

Критерії вибору стабілізаційного обладнання

Якщо стабілізатор обраний правильно, на нього завжди можна покластися. Він обов'язково спрацює у разі потреби. Але якщо апаратура підібрана неправильно, то техніка може не спрацювати.

Перед замовленням техніки необхідно визначитися з такими параметрами:

  • Потужність
  • Типом стабілізатора
  • Діапазоном напруги в якому працює техніка

Необхідно проаналізувати проблему, наскільки підвищена або знижена напруга в мережі. Після цього приступити до вибору пристрою. Для цього необхідно порахувати сумарну потужність всіх приладів, що беруть участь в електропостачанні. Для цього обирається найпотужніший споживач, та менш потужні прилади. До сумарного отриманого значення необхідно додати запас потужності, який дорівнює 20-30%. Такий резерв дозволяє убезпечитись від непередбачених ситуацій в разі різких перепадів, або необхідності підключення додаткового обладнання, яке збільшить потужність електромережі. Крім того резервна потужність покращує роботу приладів, подовжує їм життя. Це забезпечує щадний режим та резервний потенціал для підключення нових приладів.

 

Як визначити потужність стабілізатору без розрахунку?

Визначити потужність стабілізатору можна без розрахунків. Для цього використовують автомат, який знаходиться в квартирному щитку. Якщо встановлений стандартний автомат S-40, то дозволено використовувати одночасно апаратуру з сумарною потужністю не вище 10 кВт. На основі таких значень обирається стабілізатор, який пропонує сайт elektrovoz.com.ua, адже немає сенсу купувати більш потужний.

Різновиди стабілізаторів на ринку:

  • Електронні
  • Електромеханічні

Електронна апаратура відноситься до приладів кращої якості, адже в них немає механічних частин. Це забезпечує високу надійність, адже механіка не вийде з ладу. Електромеханічні стабілізатори характеризується вузьким діапазоном напруги.  

Під час вибору стабілізатора для будинку, необов'язково купувати високоточний пристрій. В основному вони призначені для дуже точної, чутливої апаратури. До неї не відноситься побутова техніка. Тому цілком припустиме відхилення 10-15 В, для нормального режиму роботи для будь-якої побутової техніки. 

Розміщено на правах реклами
22 березня 2021 | Категорія: Технології та ІТ

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном



Купить квартиру Полтава
 Криптовалютні біржі в Україні
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації