- psevdonimb
17 січня, 20:39
На тему: Тепер вас дуритимуть не лише люди - karamelka
9 січня, 19:13
На тему: Як прискорити ріст волосся - anna000000
9 січня, 01:53
На тему: Дива з білбордами, або Тут мала б бути соціальна реклама - Чудо Юдо
8 січня, 09:50
На тему: Обережно! Села закриваються! - pis
6 січня, 17:38
На тему: Мачтовый подъемник: конструкция и преимущества при эксплуатации
Рослини, які в нічний час активно виділяють кисень
Мало хто знає про те, що деякі рослини виділяють кисень навіть у нічний час доби. Фахівці настійно рекомендують придбати одну з 10 рослин із цього списку. Вони виділяють багато кисню навіть уночі й допоможуть вам легше заснути, забезпечать здоровий і міцний сон вам та вашим дітям.
Алое вера без перебільшення можна назвати унікальною рослиною, яка має бути в кожному домі.
Завдяки соку можна вилікувати майже будь-яку проблему, пов’язану зі шкірою і здоров’ям. Достовірно відомо, що ця рослина також виділяє багато кисню в нічний час.
Крім того, алое вера також є надзвичайно витривалою рослиною, її не потрібно часто поливати й доглядати за нею якимось особливим чином. Рослина абсолютно невибаглива і дуже легко розмножується.
Сансевієрія (Тещин язик) по праву вважається одним із кращих природних очищувачів повітря. Рослина дуже невибаглива, довговічна і не потребує якогось ретельного догляду.
Ним (Азадирахта індійська) не просто очищує повітря, але і діє як природний пестицид, створюючи бар’єр між вами й надокучливими мушками й комарами. Фактично ним вбиває шкідників, він поглинає їх, а також запобігає розповсюдженню нових комашок, не даючи їм відкладати личинки.
Вирощування цієї рослини, на відміну від попередніх, вимагає величезної праці й терпіння. У приміщенні, де знаходиться рослина, має бути багато сонячного світла, також рекомендується використовувати високоякісний ґрунт.
Туласі (Базилік тонко кольоровий). Листя Туласі випускають дуже характерний запах, сприятливо діє на нервову систему людини. Туласі зцілюють і відновлюють наші нервові клітини. Коли прийшов час розслабитися після стомлюючого дня на роботі, ця рослина може стати справжньою панацеєю і саме тими ліками, які прописує лікар для лікування нервів.
Орхідея. Естетичні якості цієї квітки важко переоцінити. Доведено, що ці красиві квіти вночі виділяють багато кисню, що робить їх ідеальними рослинами для спальні. Тому обов’язково помістіть кілька горщиків орхідей неподалік від того місця, де ви спите.
Так ви забезпечите собі та своїм близьким здоровий і міцний сон.
Помаранчева гербера лікує від застуди, а також запобігає раковим захворюванням. Ця квітка поглинає таку токсичну речовину, як бензол. Гербера сприяє міцному і якісного сну, вона поглинає вуглекислий газ і виділяє замість нього кисень.
Фікус Бенджаміна є потужним джерелом кисню, листя цієї рослини також використовуються для лікування діабету, запобігання запорів і лікування астми. Можливо, саме тому свого часу Будда медитував саме під цим деревом.
Кактус Різдвяник (декабрист) — ця унікальна квітка квітне тільки в грудні, але її соковите листя приносять користь для здоров’я людини протягом усього року. Кактус виділяє кисень навіть уночі, сприяючи здоровому та міцному сну.
Він відмінно росте в темних кімнатах, що робить її ідеальним складовим вашої спальні.
Рослини сімейства пальмових відмінно очищають повітря від шкідливих домішок і газів, а також зволожують його, наповнюючи корисними мікроелементами. Тому рослини сімейства пальмових також корисно мати в себе в спальні.
Дарма, що ці рослини є вихідцями тропічних лісів, вони воліють приміщення з мінімальною кількістю сонячного світла. Пальма вимагає ретельного догляду, проте, її користь важко переоцінити.
Каланхое — ця квітка володіє незвичайною красою і привабливістю, також відрізняється рідкісними корисними властивостями. Каланхое потребує багато води й велику кількість яскравого сонячного світла.
Варто пам’ятати про те, що ця рослина наповнює повітря киснем і вдень, і вночі. Достовірно відомо й те, що запах каланхое ефективно бореться з депресією, поганим настроєм і проблемами зі сном.