Вхід | Реєстрація

Чи вміємо ми ходити до дитячого стоматолога на прийом?

«Що за дурниці - звичайно вміємо. Там же нічого складного - прийшов, зробив справу, і пішов »- багато хто саме так і вважає. Але варто сказати, що скільки людей на планеті Земля, стільки і різних думок буде на цей рахунок. Але, тим не менше, виявляється, що далеко не всі батьки вміють правильно відвести свою дитину до дитячого стоматолога на прийом, в тому числі - і на перший прийом.

Ось лише деякі витяги з типових помилок батьків, які наведені на сайті дитячої стоматологічної клініки Дубнової в Києві:

  • Найперша і, напевно, найчастіша помилка - батьки відразу говорять малюкові, що підуть в лікарню або до лікаря. У більшості дітей відношення до лікарів і до лікарень повністю повторює таке у батьків. Згадайте, як Ви ставитеся до лікарів? Ось приблизно так само буде ставитися і Ваша дитина, тільки у малюка це може бути гіпертрофовано в будь-яку зі сторін. Тому не дивуйтеся, якщо тільки при згадці слова «доктор» Ви вже отримаєте паніку і маленький кінець світу у вигляді скандалу! Краще просто сказати, що йдете, наприклад, на прийом самі, а оскільки дитину немає з ким залишити, то берете її з собою. Звичайно, дитячі стоматологи клініки Дубнової Вам підіграють, Ви своїм прикладом покажете, що Вам було приємно, весело і дуже комфортно в їх прекрасному кріслі. Дитина теж захоче спробувати в такому кріслі «покататися» ... І тут вже майстри візьмуть дитини в оборот так вміло, що дитя і само не зможе зрозуміти - що насправді відбувається.
  • Дуже важливо, які слова Ви при цьому візиті і перед ним будете вимовляти. Пам'ятайте, що логіка дітей зовсім не така, як у дорослих, і Ваші, як Вам здається, логічні аргументи, діти можуть обернути і зовсім проти ситуації. Ніколи і ні за яких обставин не вимовляйте слова «боляче» або «не боляче» - для дітей це одне і те ж. На сайті клініки приведений хороший приклад: коли Ви з малюком йдете в магазин, Ви ж не кажете йому, що тітка-продавець не зробить йому боляче ... Навіщо таке говорити - адже це і так зрозуміло. Ось так і зі стоматологом - не кажіть нічого зайвого.
  • Якщо є можливість, то дозвольте дитині залишитися наодинці зі стоматологами - повірте, вони майстри своєї справи і зможуть знайти підхід і до Вашій дитини. І як показує світова практика, стоматологічне лікування відбувається набагато більш сприятливіше, коли поруч немає батьків. Це пояснюється просто - батьки можуть не вчасно щось не те сказати, в них же немає такого досвіду проведення подібних маніпуляцій! Тому, щоб нічого не зіпсувати (так-так, саме зіпсувати), краще просто тихенько вийти!

А вже коли все закінчиться і справа буде зроблена, Ваша задача, як одного з батьків, просто похвалити свою дитину потрібними словами, а не питаннями «ну що, боляче не було?». Ось при такому підході до вирішення питань дитячих зубків, Ви зможете прищепити дитині правильне ставлення до стоматології в цілому, що дуже позитивно позначиться на здоров'ї її не тільки молочних, а й корінних зубів. А це дуже правильна інвестиція в майбутнє здоров'я її зубів, а, можливо, і здоров'я в цілому. Адже вона запросто може інтерполювати ситуацію і на інших лікарів - «раз ці люди в халатах були такі хороші, то чому інші повинні бути не такими?»

Хочеться висловити окрему подяку дитячій стоматологічній клініці Дубнової (м.Київ) за люб'язно надану пам'ятку для батьків: https://stomatologia.com.ua/pidgotovka-do-prijomu-u-ditjachogo-stomatologa-poradnik-dlja-batkiv/

14 червня | Категорія: Суспільство

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації