Мотор-редуктори для котельного обладнання
Основною частиною котельного обладнання є насоси. Для забезпечення їх роботи встановлюються електроприводи з редукторами, здатні витримувати безперервне навантаження.
Найбільш поширеним способом обігріву приміщень є водяне теплопостачання – централізоване та приватне. Основною частиною котельного обладнання є різні модифікації насосів, які забезпечують подачу води у твердопаливний або паровий котел та її циркуляцію після нагрівання по системі. Для забезпечення роботи насосів встановлюються електроприводи з редукторами, здатні витримувати безперервне навантаження. Детальніше можете дізнатись тут.
Специфіка функціонування мотор-редукторів у котельному обладнанні
Мало хто замислюється про те, яку колосальну роботу з перекачування води виконують насоси в опалювальний сезон. Для забезпечення функціонування котлів необхідне встановлення насоса з редукторним електроприводом і іншого насоса з паровим приводом. Відповідно до нормативів, продуктивність насоса з редуктором і електродвигуном повинна бути не менше 110% загальної продуктивності встановлених котлів.
У разі несправності електроприводу, внаслідок простою насосних станцій, на тепловій магістралі падає тиск, можливе виникнення аварійних ситуацій, проривів тепломереж. Ламання або несправність можуть спровокувати зупинку роботи котельного господарства, залишити без тепла мешканців цілих районів. Тому важливо надзвичайно відповідально підбирати мотор-редуктори для приводів насосного обладнання.
Редуктори «Техно-Привід» для систем теплопостачання
Для надійної роботи вентиляційного, насосного, опалювального, котельного обладнання використовуються черв'ячні мотор-редуктори, співвісно-циліндричні редуктори, електродвигуни. Серед переваг приводного обладнання великий крутний момент, можливість функціонування на різних швидкостях, компактні розміри.
- Найбільш оптимальним рішенням з точки зору ККД є циліндричний співвісний мотор-редуктор, який об'єднує електродвигун з понижуючою зубчастою передачею.
- Вали – вхідний і вихідний, знаходяться на одній осі, що забезпечує компактні розміри приводних пристроїв.
- Співвісно-циліндричні мотор-редуктори дозволяють використовувати широкий діапазон потужностей від 0,3 до 100 кВт.
- Кількість ступенів у співвісно-циліндричному редукторі може бути 2/3/4. Передавальне число в межах 10-80.
Редукторні приводи Chiaravalli, Motive, I-Mak Reduktor, CMR Riduttori розробляються з урахуванням передбачуваного навантаження у котельному обладнанні, відрізняються тривалим експлуатаційним терміном, здатні працювати в екстенсивному режимі.