Вхід | Реєстрація

Підживлення кімнатних рослин

Правильні добрива — запорука шикарного кімнатного квітника!

Підживлення рослини бананами. При пересадці рослин насипте на ґрунт шар засушених шматочків шкірки банана або просто перемішайте їх із ґрунтом. Також можна подрібнити шкірку бананів у кавомолці. Виходить темно-коричневий порошок, який добре підсипати перед поливом у горщик з рослиною чи розводити його з водою і використовувати в якості рідкої підгодівлі.

Така бананова підживка підходить для квітучих рослин, добре відгукуються на неї троянди, радуючи рясним цвітінням. Цвітіння рослин провокує калій, яким багаті банани.

Дріжджі при удобренні кімнатних рослин стимулюють їх зростання. Завдяки ряду речовин, що знаходяться в дріжджах, зростає мінералізація органічних речовин і активізується виділення вуглекислоти в ґрунті.

Для приготування розчину змішайте 10 грамів дріжджів зі столовою ложкою цукрового піску і залийте їх літром відстояної води. Попередньо настоявши протягом 2 годин, розведіть цей засіб водою у співвідношенні 1:5 і поливайте ним свої вазони.

Деревна зола. Відмінний засіб для профілактики захворювань домашніх рослин. Завдяки тому, що зола містить велику кількість мікроелементів, вона просто незамінна для добрива кімнатній зелені. Додайте в літр гарячої води столову ложку золи і настоюйте майбутню підгодівлю вазонів протягом тижня. Періодично знімайте кришку і перемішуйте настій. Поливати рослини золою слід 1 раз в 10 днів, попередньо перевіривши, чи сухий ґрунт.

Мінеральна вода. Перед тим, як полити рослину мінеральною водою, подивися на етикетці, скільки кальцію та солей магнію в ній міститься. На жаль, не всі рослини добре переносять цей склад, приміром, мінералкою не варто поливати гортензію і азалію. Крім того, таку воду потрібно відстоювати.

Кава. Додайте використану кавову гущу в землю для кімнатних рослин. Вона містить багато азоту, а рослини його дуже люблять. Краще не поливати рослину дуже сильно після додавання кави, щоб азот розподілявся рівномірно. Крім цього, кава робить ґрунт більш пухким. Кавову гущу оцінять рослини, які полюбляють кислий ґрунт.

Картопляний відвар. Відваріть очищену картоплю в емальованій каструлі і процідіть, потім злийте воду і остудіть. Цей засіб не слід зберігати для наступного разу, краще приготувати новий!

Кропива — просто чудовий засіб для відновлення виснажених ґрунтів. Для створення добрива вам знадобиться 100 грамів свіжої кропиви, яку необхідно залити 1 літром води, накрити кришкою і настоювати протягом доби. Після проціджування розбавте настоянку водою в співвідношенні 1:10.

17 липня 2021 | Категорія: Побут

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном



Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації