Вхід | Реєстрація

Методи швидкого вивчення учбового матеріалу та підготовки до ЗНО

Щоб добре здати ЗНО з української мови, необхідно не тільки добре володіти розмовною мовою, а й знати правила. На жаль не всі школярі добре справляються із завданням, особливо ті, які живуть в російськомовних регіонах. Основна складність в тому, що діти постійно не розмовляють українською мовою. а для того щоб якісно підготуватися до здачі, необхідно багато читати і користуватися мовою у повсякденному житті. 

Методи швидкого вивчення учбового матеріалу

Часто питання у завданнях каверзного характеру, для яких необхідне логічне мислення. Для цього необхідно ретельно володіти мовою, а також добре знати виключення з правил. 

Основна складність в тому, що вивчення інформації дуже нудне, та вимагає значної кількості часу. Тому основне завдання, з метою сприяння покращення запам'ятовування, це різноманітність уроків, використання незвичайних, цікавих технік. Тому найкраще приділяти увагу тим розділам, які найчастіше зустрічаються в тестах. В основному це синтаксис і морфологія. Менше питань щодо фонетики і орфоепії. Тому якщо не загострювати увагу на цих розділах, нічого страшного не станеться. Таким чином підготовка до зно з української мови повинна бути комплексною, та враховувати правила правопису та мовлення. Корисно читати, слухати твори класиків українською мовою.

 

Як пришвидшити підготовку до ЗНО?

Щоб прискорити запам'ятовування, краще підготуватися до тестів, приступати до групових уроків.  

Методи швидкого вивчення правил: 

  • Для цього можна використовувати соцмережі. Найкраще влаштовувати батли, змагання, в ході яких можна задавати питання, які стосуються правил української мови, правопису, і літературних персонажів, які теж часто згадуються в тестах з української мови та літератури. 
  • Щоб поліпшити успіхи, необхідно вести щоденник, в який варто записувати, що учень встиг вивчити за конкретний період часу.  
  • Найкраще здійснювати запам'ятовування інформації рівномірно. Для цього необхідно створити для себе план, згідно якого здійснюється вивчення. 
  • Використовуйте відео та створюйте презентації, якими можна обмінюватися з однокласниками. Ще вимагає зосередженості та вмикає творчий потенціал. 
  • Варто телефонувати одне одному та розповідати про вивчений матеріал. У багатьох людей погано розвинена візуальна пам'ять, але добре сприймається інформація на слух. Таким людям варто використовувати аудіо-файли та відео.  

Інформація запам'ятовується набагато швидше, якщо ви здійснюєте пояснення комусь іншому, наприклад, своєму однокласнику. Тому людина, яка часто відповідає на питання, швидше запам'ятовують матеріал.

26 липня | Категорія: Суспільство

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації