Вхід | Реєстрація

Як пройти співбесіду на роботу та сподобатися керівнику

Із дитинства ми чуємо, що треба добре навчатися у школі, аби вступити в університет і отримати гідну професію. Лише освічена людина, яка освоїла певну спеціальність, може стати кваліфікованим працівником.

Узявши «на озброєння» поради своїх наставників, школяр, а потім і студент сумлінно здобуває знання, складає іспити, щоб у результаті бути професіоналом.

Після отримання диплома, учорашній студент іде влаштовуватися на роботу. Та документ про вищу освіту не являється перепусткою на омріяне місце роботи. Так як попереду у дипломованого спеціаліста — співбесіда з керівником підприємства чи начальником відділу кадрів. І це значно важливіший екзамен, ніж захист дипломної роботи перед викладачами.

Справа в тому, що співбесіда більше схожа на презентацію самого себе. Адже кандидат на отримання місця в компанії представляє себе, як її частину цілого «механізму», без котрої система працює вкрай недосконало. І тільки якщо його візьмуть у команду, компанія стане беззаперечним лідером у своїй галузі.

І сама співбесіда з роботодавцем поділяється на кілька важливих етапів:

  • по-перше, кандидат повинен зорієнтуватися, як розказати про себе, щоб сподобатися майбутньому керівнику;
  • по-друге, знати правильні відповіді на питання на співбесіді, які поставить у розмові роботодавець.

Налаштуйте співбесідника на розмову

Ідучи на співбесіду, власник диплома має підготуватися до зустрічі з ним. Для цього необхідно наперед мати якомога більше інформації про свого майбутнього керівника. У цьому можуть допомогти соціальні мережі. Адже розмову слід починати з прологу. Це допоможе налаштувати співбесідника на розмову. Якщо ж нічого не вдалося отримати з соцмереж, тоді потрібно орієнтуватися на простір, у якому відбувається зустрічі. У основному, це кабінет майбутнього керівника. Фото, сувеніри чи якісь деталі зможуть дати інформацію про співбесідника.  Це допоможе розпочати розмову з правильної «ноти».

Інакше, замість знайомства і так званої "розкачки" перед співбесідою, претендент на роботу витратить хвилину-дві на презентацію резюме і відразу перейдуть до запитань.

Багаж відповідей на всі питання «за плечима»

Та як би добре між співбесідниками не зав’язалася розмова і не пройшла частина презентації, вкрай важливо відповісти на всі питання. Це досить складно, так як на співбесіді претендент на роботу відчуває певне хвилювання перед роботодавцем. І без підготовки може дати хибні відповіді. Допомогти у цьому зможе ресурс SweetCV. На цьому сайті зібрано багато статей не тільки щодо підготовки до співбесіди, але й про кар'єрний розвиток та написання резюме.

На веб-сайті користувач знайде всі поради та приклади відповідей на типові питання, що ставлять під час співбесіди.

Ресурс допоможе підготуватися до розмови з потенційним керівником, аби під час розмови претендент не плутався і почував себе впевнено. Адже коли співбесідник в змозі володіти ситуацією, до нього відразу виникає симпатія. 

Тому отримуйте омріяне місце роботи із дипломом і багажем відповідей на всі питання «за плечима».

Розміщено на правах реклами
20 серпня 2021 | Категорія: Суспільство

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном



Курс НБУ
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації