Вхід | Реєстрація

Вибираємо парасольку. Тонкощі й секрети

Осінь — час змін. Час оновлювати гардероб… і вибирати парасолю.

Сьогодні ми розповімо вам, на що саме необхідно звернути увагу при виборі відповідної парасольки, яких матеріалів краще уникати і яка конструкція є більш надійною і довговічною.

 

Як вибрати парасольку?

Перш за все, необхідно усвідомлювати, що парасольку ви купуєте не на один сезон, тому головним критерієм вибору повинні бути міцність та надійність. Отже, краще вибирати виробника, який уже встиг гідним чином себе зарекомендувати. Так, ціна буде трохи вищою, але вона окупиться. Адже вам не доведеться вже через кілька тижнів мчати в майстерню і викладати чималі, як правило, гроші за ремонт.

На сьогодні кращими вважаються парасолі, які були зроблені у Франції чи Японії. Щоб не нарватися на підробку, уважно огляньте парасолю і знайдіть логотип компанії-виробника. По-перше, на ньому має бути вказана адреса і телефон. По-друге, фірмовий знак виробника повинен бути на сегментах купола, на ручці і на дрібних деталях — таких, як вшита етикетка, хлястик і кнопка. Зазвичай, виробники вказують на вшитій етикетці матеріал, з якого виготовлено парасольку.

До слова, про матеріал. Зараз існує декілька тканин, які використовуються для виготовлення парасольок. Кожна з них має свої переваги і недоліки.

Найдешевшим є нейлон. Він досить невибагливий і дуже довговічний, а істотний недолік у нього один — фарби з часом помітно бліднуть, а сама тканина може трохи збігатися.

Найпопулярнішим матеріалом для виробництва парасольок є поліестер. Виглядає він куди елегантніше, ніж нейлон, і зовні нагадує шовк або атлас. Зрозуміло, така парасоль буде виглядати куди вишуканіше. Однак поліестер не відрізняється міцністю, а з часом втрачає свої властивості спеціальне просочення, яка робить його непромокаючим. Як наслідок, парасолька перестає бути водовідштовхувальним засобом.

Епонж — тканина, яку використовують японські виробники. Вона відрізняється відмінними водовідштовхувальними властивостями. Вода з купола скочується великими краплями, і парасоля навіть після сильної зливи залишається практично сухою. Зовні епонж нагадує плащову тканину.

Поліестер з тефлоновим просоченням. Така парасолька обійдеться вам дорожче всього. Дуже красива тканина, більш тонка й м’яка, ніж епонж, але не поступлива йому за якістю. Такій парасолі злива теж не страшна, а на додачу тканина змінює відтінок залежно від освітлення. Такі парасольки роблять тільки у Франції.

Що вибрати — складану парасольку чи тростину? Вирішувати вам. З одного боку, тростина рідше ламається, а з іншого — складана парасолька куди компактніша і може поміститися навіть в дамську сумочку.

 

Механізм

Особливу увагу слід звернути на механізм. Тут теж вам краще керуватися власними уподобаннями. Існує три різновиди парасольок:

• механічні (відкриваються і складаються вручну);

• напівавтомати (відкриваються натисненням кнопки і складаються вручну);

• автомати (розкриваються і складаються натисканням кнопки).

Парасолька-автомат, зрозуміло, куди зручніша, але вона, по-перше, обійдеться вам в куди більшу суму, а по-друге, такі парасолі частіше ламаються.

Ви визначилися з механізмом? Тоді уважно огляньте спиці. Саме вони визначають, наскільки стійка ваша парасолька до сильного вітру. Спиці неодмінно повинні бути прикріплені до тканини вгорі вигнутою стороною. Вони не повинні вигинатися при різких рухах. Зверніть увагу на те, чи надійно спиці з’єднані з тканиною по шву — вони повинні бути закріплені в декількох місцях.

При покупці неодмінно перевірте механізм, кілька разів відкривши і закривши парасольку, упевніться, що у відкритому стані тканина парасольки не провисає, а спиці утворюють абсолютно рівний купол. Перевірте надійність кріплення ручки і дрібних деталей.

12 жовтня 2012 | Категорія: Побут

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном



Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації