- psevdonimb
17 січня, 20:39
На тему: Тепер вас дуритимуть не лише люди - karamelka
9 січня, 19:13
На тему: Як прискорити ріст волосся - anna000000
9 січня, 01:53
На тему: Дива з білбордами, або Тут мала б бути соціальна реклама - Чудо Юдо
8 січня, 09:50
На тему: Обережно! Села закриваються! - pis
6 січня, 17:38
На тему: Мачтовый подъемник: конструкция и преимущества при эксплуатации
Городи прибрали? Час садити дерева і кущі
Більшість садівників та городників вважають, що на початку вересня потрібно займатися виключно прибиранням городів та збиранням урожаю в садах. Між тим, у період першого осіннього місяця можна і потрібно займатися й посадкою.
Адже в цей період сонце вже не таке пекуче, дні стають коротшими і рослини активно закладають плодові бруньки під майбутній урожай.
Насамперед варто подбати про кущі бузку, адже вони вже давно відцвіли і повністю готові до відпочинку. При цьому для пересадки зовсім не потрібно обривати листя з куща, як це потрібно в плодових рослин. Головне тільки правильно підв'язати кущ до опори і рясно його полити. Залежно від вологості ґрунту, час від часу, особливо на початковому етапі приймання рослини, варто її поливати.
Що стосується дерев, то варто садити або пересаджувати будь-які хвойні культури. Робити це можна вже із середини серпня. Але ось ями для пересадки потрібно підготувати трохи раніше. При цьому дуже важливо правильно доглядати за хвойною рослиною. Тому після пересадки дерево потрібно не лише рясно поливати, але ще і накрити агроволокном.
Усе це тому, що гарячі промені сонця можуть пошкодити ніжну хвою, і вона всохне. Щоб дерево добре прийнялося і правильно розвивалося, дуже важливо посадити його на такому рівні, який був у контейнері або місці, де воно росло.
Починайте із яблунь
Початок осені є прекрасним часом для того, щоб зайнятися пересадкою плодових дерев. Адже це найкращий час для того, щоб закласти молодий сад. Але не варто забувати і про те, що ями для пересадки потрібно підготувати заздалегідь, зробивши їх розмірами 60 х60 см.
Найкраще у вересні садити яблуні, бо завдяки такій ранній посадці майбутнє дерево матиме всі поживні властивості і зможе швидше взятися. Однак воно потребуватиме постійного поливу. Також яблуня потребуватиме в цілому комплексі добрив, які допоможуть їй адаптуватися.
Трохи пізніше, вже в кінці вересня, можна зайнятися і посадкою груш. Система посадки в груші така ж, як і в яблуні, бо вони мають таку ж кореневу систему і страждають від таких же захворювань. Водночас потрібно посадити домашню сливу і аличу. Але для догляду за цими деревами потрібно всього лише час від часу рихлити землю навколо крони.
Дуже важливо в цей час зайнятися і посадкою чагарників. Так, у цей час можна посадити малину, аґрус і смородину.