Вхід | Реєстрація

Систематичне викачування ям — запорука безперебійної роботи каналізації

Як би комфортно людина не почувала себе в квартирі, та практично кожен мріє про власний будинок із зеленою галявиною і фруктовим садом. Адже міська метушня не дає можливості відпочити ні в день, ні в ночі. І тому жителі міст, особливо таких мегаполісів як Київ, прикладають максимум зусиль, аби мати заміський будинок, де можна у спокійній обстановці поспілкуватися з рідними, почитати книгу та насолодитися свіжим повітрям. Але іноді останнє бажання власникам приватних будинків не вдається задовольнити. І головна причина тому — незадовільний стан вигрібної ями. Заповнений резервуар для каналізаційних вод приносить купу неприємностей. І єдиний спосіб запобігти виникненню неприємних запахів та інших негативних наслідків — вчасно викачувати вигрібну яму.

Мешканцям Києва та області, які проживають у приватних будинках чи мають дачі, добре відома компанія «МонтажТехСервіс». Адже саме її спеціалісти займаються обслуговуванням каналізаційних систем. Про увесь спектр послуг столичної компанії та вартість викачування ям можна дізнатися на офіційному сайті за посиланням mtsewer.com.ua/uk/services/mts-vikachuvannya-yam/. А в цьому матеріалі зупинимося на факторах, що вказують на наповненість вигрібної ями.

Коли треба бити на сполох

У Державних санітарних нормах дається наступне визначення вигрібної ями. Вигріб являє собою інженерну споруду у вигляді поглиблення в землі. Для того, аби ґрунтові стінки ями не розмивала вода і вони не обвалювалися, резервуар викладають із будівельного матеріалу (цегли, каменя чи шлакоблоку). Основне призначення вигрібної ями — збирання й тривале зберігання нечистот, що виникають у процесі життєдіяльності людини. Має закритий резервуар, що зовні накривається каналізаційним люком чи решіткою.

Звичайно, що в приватному домогосподарстві для накриття ями використовується люк, аби гази, що утворюються в ямі не виходили назовні та не псували смородом повітря. У іншому випадку про затишок та свіже повітря власникам будинку і їхнім сусідам доведеться забути.

Що ж стосується факторів наповненості ями, то виділяють:

  • слабкий злив води у каналізацію,
  • перебої в роботі пральної чи посудомийної машин, коли в процесі зливу використаної води техніка дає збій та припиняє роботу,
  • уже згаданий неприємний запах, що доноситься з ванної, унітазу, умивальника чи мийки.

Щоб не стати заручником таких ситуацій, слід періодично запрошувати  фахівців компанії «МонтажТехСервіс» оглядати вигрібну яму і саму каналізаційну систему. Тоді життя в приватному будинку буде справжнім раєм.

Розміщено на правах реклами
26 жовтня 2021 | Категорія: Побут

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном



Купить квартиру Полтава
 Криптовалютні біржі в Україні
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації