Вхід | Реєстрація

Які особливості срібла та прикрас з нього?

Срібло: чому цей метал такий популярний у всьому світі? З якого срібла виготовляють ювелірні прикраси? Чи має срібло позитивний вплив на здоров’я людини? Конкурентні переваги срібних прикрас у порівнянні із золотом і платиною

Срібло — звичний дорогоцінний метал, з якого люди роками створювали не тільки ювелірні прикраси, але й столове знаряддя, медичні прилади й т. п. Сьогодні срібло має не меншу популярність, а срібні кулони з мінімалістичним дизайном вважаються ідеальним доповненням до ділового стилю. Крім того, цей дорогоцінний метал також використовують в автомобілебудуванні, створенні комп’ютерної й медичної техніки. То які особливості цього природного матеріалу роблять його настільки популярним?

Срібло: основні переваги цього металу

Як і сам метал, так і ювелірні вироби з нього мають чимало переваг. Та спершу варто розуміти, що прикраси виготовляють не з чистого срібла, а з додаванням спеціальних допоміжних компонентів (найчастіше, сплаву міді). Так, основними перевагами цього природного матеріалу можна вважати відсутність корозії й окиснення. При цьому за срібними прикрасами варто правильно доглядати, адже з часом вони можуть потьмяніти від регулярного контакту з вологою.

Раніше срібні аксесуари навіть використовувати як індикатор стану здоров’я. Вважалося, що при появі певних внутрішніх захворювань, ланцюжок, який носить людина, починає темніти. І хоча жодних об’єктивних досліджень з цього приводу не проводили, більшість досі вважає срібло “медичним” металом.

 

Чому срібні прикраси настільки популярні?

Звичайно, ювелірні вироби із золота вважаються вишуканішими й дорожчими, але й срібло як основний матеріал багатьох стильних аксесуарів знаходить своїх прихильників. Серед основних переваг срібних прикрас варто виокремити:

  • Низьку вартість готових виробів, якщо порівнювати із золотими або платиновими прикрасами;
  • Срібло підходить людям будь-якого віку й статі, при цьому мінімалістичні прикраси можна інкрустувати склом, різнокольоровими камінцями, емаллю;
  • Простий домашній догляд, за виключенням хіба що прикрас з перлами, які можна подряпати;
  • Антисептичний вплив срібла на людську шкіру й відсутність алергічних реакцій з боку імунної системи;
  • Можливість поєднувати як вечірні, так і повсякденні образи зі стильними срібними аксесуарами.

Більшість виробів, до яких входить срібло — сережки, кулони, браслети — виготовляють з металу 925 проби. Також досить часто можна зустріти срібні прикраси, які додатково покривають родієм. Такі аксесуари не тьмяніють і впродовж довгих років залишаються блискучими й красивими!

29 жовтня 2021 | Категорія: Побут

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації